У цей день Музей історії університету, що дбайливо зберігає й примножує історію навчального закладу, поєднується минуле, сьогодення й майбутнє, радо показує свої виставкові зали.

Музей Державного податкового університету володіє безцінними музейними колекціями з понад сторічної історії закладу освіти.

Вагома історична спадщина зібрана в музейні колекції епохи:

• Клопотова Бориса Миколайовича  – 1921 – 1932 р. – Організація та особливості підготовки спеціалістів торф’яної галузі виробництва;
  • Кухарука Овсія Сергійовича  – 1947- 1968 р. –  Діяльність закладу освіти в період вимог держави підготовки та перепідготовки спеціалістів для гірничо-паливної галузі, зокрема шахт Донбасу;
  • Павленка Володимира Івановича – 1969 – 1991р. – Підготовка спеціалістів під час реформаторського періоду індустріалізації з використанням високоточного електронного обладнання у хімічній, легковій та машинобудівній промисловості;
  • Мельника Петра Володимировича – 1991 – 2013 р. – Кардинальна зміна профілю, статусу навчання  (з 1996 року   заклад вищої освіти здійснює підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації спеціалістів, магістрів для податкової служби України).

Наразі в музеї працює виставка «Нескорений ДПУ», «Полеглим Героям – слава!», збирається колекція «Трофеї війни». До уваги охочих зібрання  студентських робіт «Сучасна зброя – Кобзареве слово» та  експозиція «Листівка як візитівка українця».  Є й інші  тимчасові й постійні музейні колекції.

Якщо вам потрібна інформація про університет, місто-герой Ірпінь,  якщо ви бажаєте отримати порцію позитиву і спокою - ходіть до музею. Приходьте просто поспілкуватися, отримати емоційну підтримку та позитивну розрядку.  Ми завжди чекаємо відвідувачів і будемо раді кожному гостю.