photo 5406794682823983666 y

 

Кафедра військової підготовки Державного податкового університету  оголошує конкурсний відбір громадян для проходження військової підготовки за військово-обліковими спеціальностями «Бойове застосування механізованих з'єднань, військових частин і підрозділів» та «Організація морально-психологічного забезпечення».

Подати заяву можна до 31 серпня 2022 року, надіславши її на електронну скриньку – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або ж особисто за адресою: м. Ірпінь, вул. Північна, 48А, каб. 312.

Термін навчання на кафедрі військової підготовки складає 2 роки (4 семестри). Орієнтовна вартість навчання за семестр – 7000, 00 грн.

Для вступу необхідно подати:

 1. Заява на вступ → Зразки заяви
 2. Документи:
  • копія паспорта громадянина України;
  • копія ідентифікаційного коду;
  • копія посвідчення про приписку до призовної дільниці (для осіб чоловічої статі);
  • довідка військової лікарської комісії здобувачі вищої освіти надають до стройової частини кафедри військової підготовки до початку вступних випробувань.

Для зарахування на навчання проводяться такі випробування:

  • допризовна підготовка (для юнаків);
  • рівень фізичної підготовки (проводиться у спортивній формі одягу після медичного огляду);
  • професійний психологічний відбір;
  • медична підготовка (для дівчат).

Дати проведення вступних випробувань буде оголошено додатково.

Навчання на кафедрі військової підготовки проходить у спеціально-обладнаних аудиторіях з сучасною навчально-технічною базою. Під час навчання студенти вивчають основи загальновійськового бою, бойову техніку та озброєння, а також отримують практичні навички з інженерної та спеціальної підготовки, тактичної медицини, водіння бойових машин.

По закінченню кафедри військової підготовки студенти отримують первинне офіцерське звання «молодший лейтенант запасу» і мають можливість проходити службу у Збройних Силах України та інших силових структурах, створених відповідно до законодавства України.

Здобудьте якісну військову освіту в Державному податковому університеті! Подавайте документи вже зараз, щоб вміло стояти на захисті країни в майбутньому!

Контакт: 0637390899 (Інна Іванівна)