veselska l.a. 1

Весельська Людмила Антонівна

Науковий ступінь: кандидат наук із державного управління

Посада: доцент кафедри

Освіта:

Рівненський державний педагогічний інститут ім. Д.З. Мануїльського за спеціальністю «Педагогіка і методика початкової освіти», 1987 р.

Національна академія державного управління за спеціальністю «Державне управління», 2008 р.

Аспірантура: Національна академія державного управління, 2013 р. за спеціальністю «Механізми державного управління»

Докторантура: Національна академія державного управління, 2018 р за спеціальністю «Механізми державного управління»

Модулі та дисципліни: Психологія управління, Психологія іміджу

Сфера наукових інтересів: психологія управління, психологія персоналу, тімбілдінг, HR, геронтопсихологія, ейджизм, демографія.

Підвищення кваліфікації та стажування:

Закордонне науково-педагогічне стажування у фонді «Інститут зі справ публічної адміністрації» ISAP за темою: «Новаторські методи організації освітнього процесу в галузі державного управління», м. Люблін, Польща, 108 годин /3 кредити ECTS, сертифікат б/н від 17.04.2018 р.

Професійна активність

Профіль у Google Академії: