10.05.2024 року відбулась гостьова лекція для працівників податкових органів «Роль та значення податкової культури в демократизації відносин між платниками податків та органами державної влади», проведена в межах реалізації проєкту Модуль Жан Моне: «Формування стійкого інтересу до податкової культури ЄС шляхом запровадження освітніх, наукових та комунікативних просвітницьких заходів, орієнтованих на українське суспільство» програми Європейського Союзу «Еразмус+: Жан Моне», 101125984 – TIEU – ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH

Спікерами гостьової лекції були Ірина Прокопенко, к.е.н., доцент кафедри адміністрування податків, керівник проєкту Модуль Жан Моне та Ольга Іванишина, к.е.н., доцент, завідувач кафедри адміністрування податків, проєктний лідер.

Учасників заходу привітала заступник начальника ГУ ДПС у Київській області Валерія Буділовська та зазначила, що такі просвітницькі заходи надзвичайно важливі для гармонізації відносин платників податків та податкової служби та зазначила, що однією із стратегічних цілей ДПСУ є саме створення позитивного іміджу податкових органів України як сервісної служби європейського зразка з високим рівнем довіри у суспільстві: досвід країн ЄС.

Спікери Ірина Прокопенко та Ольга Іванишина також представили податківцям дистанційний курс підвищення кваліфікації для працівників ДПС та її територіальних органів, метою якого є формування у слухачів теоретичних знань та практичних навичок щодо кращих традицій оподаткування та способів встановлення партнерських відносин між податковими органами та платниками податків в країнах ЄС задля підвищення рівня податкової культури в Україні.

По завершенні лекції в обговорені взяла учать начальник управління персоналу Ганна Гришко, яка відмітила, що такий курс підвищення кваліфікації забезпечить підвищення кваліфікації посадових осіб Державної податкової служби України в сфері оподаткування та податкової культури та сприятиме встановленню партнерських взаємовідносин між платниками податків та працівниками податкової служби з огляду на досвід країн ЄС.

Дякуємо усім слухачам  і будемо сподіватися на подальшу співпрацю з ГУ ДПС у Київській області в рамках підвищення кваліфікації державних службовців у дистанційному форматі.

Більш детальна інформація про проєкт на сайті ДПУ: