garbinskajpg

Посада: доцент кафедри публічного права

ПІБ українською: Гарбінська-Руденко Альона Валеріївна

ПІБ англійською: Harbinska-Rudenko Alona

Науковий ступінь: кандидат юридичних наук

Вчене звання: доцент

Профілі в наукових базах даних

ORCID: https://orcid.org/0000-0002-0971-1234

Google Scholar: https://scholar.google.com.ua/citations?user=Ics6yBEAAAAJ&hl=uk

Сфера (коло) наукових інтересів: Фінансове право, валютне право, бюджетне право

Освіта:

У 2008 році здобула вищу освіту за спеціальністю «Право» у Національному університеті державної податкової служби України.

У 2011 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право  на тему «Правові засади здійснення валютного контролю в Україні».

У 2013 році присвоєно вчене звання доцента кафедри фінансового права.

Науково-педагогічна діяльність:

З 09.2008 р. по 08.2011 року – асистент кафедри фінансового права Національного університету державної фіскальної служби України, з 09.2011 р. по 08.2012 р. – старший викладач кафедри фінансового права Національного університету державної фіскальної служби України.

З вересня 2012 року по грудень 2021 року – доцент кафедри фінансового права Університету державної фіскальної служби України.

З грудня 2021 року по теперішній час – доцент кафедри публічного права Державного податкового університету.

Суспільно-громадська діяльність: членкиня ГО «Інституту захисту інформаційних прав громадян».

Основні опубліковані праці:

Статті у наукових фахових виданнях:

1. Гарбінська-Руденко А.В. Правова характеристика розвитку мiждержавного спiвробiтництва у сфері запобiгання мiжнародному подвiйному оподаткуванню. Міжнародний юридичний вісник:  актуальні проблеми сучасності (теорія та практика). Випуск 1(5). 2017. с. 132.

2. Гарбінська-Руденко А.В. Теоретичні основи валютного права як інституту фінансового права. Порівняно-аналітичне право. Ужгород: Ужгородський національний університет, 2017. № 5.  С. 195-198.

3. Гарбінська-Руденко А.В. Правові аспекти врегулювання подвійного оподаткування між Україною та окремими зарубіжними країнами. Порівняно-аналітичне право. Ужгород: Ужгородський національний університет, 2018. № 5.  С. 200-203.

4. Гарбінська-Руденко А.В. Теоретико-правові засади визначення сутності категорії подвійного оподаткування. Порівняно-аналітичне право. Ужгород: Ужгородський національний університет, 2019. № 1.  С. 203-205.

5. Гарбінська-Руденко А.В. Правові аспекти категорії валютного ризику. Ірпінський юридичний часопис. Випуск 1 (15), 2021, С. 69-76.

Монографії

1. Правове регулювання валютного контролю в Україні : монографія/ В. Т. Білоус, А. В. Гарбінська-Руденко / Держ. податк. служба України, Нац. ун-т держ. податк. служби України.– Ірпінь: Вид-во Національно університету ДПС України, 2012. – 192 с.

2. Правове забезпечення фінансової безпеки України: монографія / Білоус В.Т., Бригінець О.О., Драган О.В., Касьяненко Л.М. та ін. – Ірпінь : Університет ДФС України, 2020. – 428 с. – (Серія «Податкова та митна справа в Україні»; т. 164.) колективна монографія кафедри (рекомендовано Вченою радою Університету ДФС України протокол № 15 від 24 грудня 2020 р.).

Навчально-методичні посібники

Митне право : навчально-методичний посібник / [В. Т. Білоус, О. О. Кузьменко, Н. І. Блащук та ін.]. – Ірпінь : Видавництво Національного університету ДПС України, 2012. – 106 с. (30 с.) рекомендовано Вченою радою НУДПСУ протокол № 7 від 02 березня 2012 року.

Наукова діяльність: за період наукової роботи опубліковано понад 50 наукових та навчально-методичних праць, з них: 20 статей у фахових виданнях, навчальних посібників – 3 (у співавторстві), монографій – 2 (у співавторстві), навчально-методичного характеру – понад 20.

Викладає дисципліни: Фінансове право, Валютне право, Бюджетне право

Участь у міжнародних проектах:

Учасник групи співвиконавців гранту «Консультації юридичних клінік для споживачів фінансових послуг», наданого DAIGlobal, LLCАсоціації юридичних клінік України, 2020 рік

Підвищення кваліфікації (сертифікати):

1. Університет державної фіскальної служби України (Ірпінь, 2018 р.).
  2. Літняшколи EU AntiCor "Антикорупційна політика: ЄС, уроки для України", проєкту за напрямом Ж. Моне в рамках програми ЄС Єразмус + 101047968 — EU AntiCor — ERASMUS-JMO-2021-HEI-TCH-RSCH.

Нагороди:

Нагороджена Почесними грамотами Союзу юристів України (2019 р.) та Києво-Святошинської районної ради (2020 р.), Грамоти Університету державної фіскальної служби України та Національного університету державної податкової служби.

Обов’язки (напрями діяльності):

Заступник завідувача кафедри публічного права з наукової роботи. Гарант освітньо-професійної програми «Правове регулювання публічних та приватних відносин» першого (бакалаврського)рівня вищої освіти спеціальності 081 «Право».