bilkoПосада: доцент кафедри публічного права (за сумісництвом)

ПІБ українською Білько Тетяна Олександрівна

ПІБ англійською Bilko Tetiana

Науковий ступінь: кандидат юридичних наук

Профіль у науково-методичних базах:

ORCID: https://orcid.org/0000-0002-1663-8549

Сфера наукових інтересів: Податкове право, Банківське право, Фінансове право, Кримінально-процесуальне право.

Освіта

У 2007 році закінчила Національний університет державної податкової служби України за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію магістр з права.

У 2021 році в спеціалізованій Вчені раді Університету державної фіскальної служби України захистила дисертацію з теми «Особливості розслідування кримінальних правопорушень, вчинених у банківських установах» за спеціальністю 12.00.09 кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність.

30 листопада 2021 року Атестаційною колегією Міністерства освіти і науки України Білько Тетяні Олександрівні присвоєно науковий ступінь кандидата юридичних наук.

Науково-педагогічна діяльність: 15 років.

З вересня 2007 року по вересень 2012 року – асистент кафедри фінансового права Національного університету державної податкової служби України.

З  вересня 2012 року – старший викладач кафедри фінансового права Національного університету державної податкової служби України.

З  лютого 2016 року по вересень 2018 року - старший викладач кафедри фінансового права Університету державної фіскальної служби України.

З вересня  2018 року – переведена на посаду завідувача навчальної лабораторії кафедри фінансового права Університету державної фіскальної служби України.

З лютого 2022 року – переведена на посаду завідувача навчальної лабораторії з проблем правового забезпечення державної фінансової політики Навчально-наукового інституту права Державного податкового Університету.

Суспільно-громадська діяльність: член «Союз юристів України».

Основні опубліковані праці:

Статті у науково фахових виданнях:

1. Білько Т. О. Міжнародний досвід боротьби з легалізацією коштів, здобутих злочинним шляхом. Наукові праці Національного авіаційного університету. Серія «Юридичний вісник «Повітряне і космічне право». № 2 (15). С. 62-65.
  2. Білько Т. О. Зарубіжний досвід розслідування кримінальних правопорушень, вчинених у банківських установах. Науковий вісник публічного та приватного права. Випуск 2, том 2. С. 144-148.
  3. Білько Т. О. Основні аспекти криміналістичної характеристики кримінальних правопорушень у сфері банківської діяльності. Юридична наука. № 9. С. 201-206.
  4. Білько Т. О., Топчій В. В. Слідчі ситуації та їх вирішення під час розслідування розкрадань у кредитно-банківській сфері. Юридична наука. № 3. С. 186-190.

Статті у зарубіжних виданнях:

1. Билько Т. Особенности расследования отдельных видов уголовных правонарушений, совершаемых в банковских учреждениях. KELM. 2020. № 3-2. С. 123-128 (Республіка Польща).
  2. Bilko.Some aspects of cooperation of inquisitional subdivisions of national police ukraine with law enforcement authorities of other states during investigation of criminal offences in the field of bank activity. Сomparative analysis Journal of science.Lyon№ 29. С. 9-15, 37 Cours Albert Thomas, 69003, Lyon, France.

Наукова діяльність: за період наукової роботи опубліковано 25 наукових публікацій, серед яких шість наукових статей – у виданнях, включених МОН України до переліку наукових фахових видань з юридичних наук, дві статті – у зарубіжному періодичному виданні та сімнадцять тез доповідей, опублікованих у збірниках матеріалів міжнародних науково-практичних конференцій.

Викладає дисципліни: Фінансове право, Податкове право.

Підвищення кваліфікації:

Сертифікат FUNDRAISING AND ORGANIZATION OF PROJECT ACTIVITIES IN EDUCATIONAL ESTABLISHMENTS: EUROPEAN EXPERIENCE and has developed the educational project on the topic Legal Clinical Education in the Conditions of Digitalization(12.02-20.03.2022)

Нагороди:

• Грамота директора навчально-наукового інституту права Університету державної фіскальної служби України;
  • Грамота ректора Університету державної фіскальної служби України;
  • Грамота першого заступника міського голови м. Ірпеня;
  • Грамота міського голови м. Ірпеня;
  • Подяка Асоціації юридичних клінік України.