yacishin

Посада: доцент кафедри міжнародного права та права Європейського Союзу

ПІБ українською: Яцишин Надія Григорівна

ПІБ англійською: Yatsyshyn Nadia

Науковий ступінь: кандидат юридичних наук

Вчене звання: доцент

Профілі в наукових базах даних

Google Scholar: https://scholar.google.com.ua/citations?user=QcC3A4YAAAAJ&hl=uk&oi=sra

ORCID: https://orcid.org/0000-0002-9758-9813

Сфера (коло) наукових інтересів: проблеми міжнародно-правового захисту прав людини, національних меншин, історія держави і права зарубіжних країн.

Освіта: вища, у 1981 році закінчила історичний факультет Львівського державного університету, а в 2005 році юридичний факультет  Національної академії державної податкової служби України. Захистила дисертацію на тему «Міжнародно-правовий захист прав національних меншин у міжвоєнний період (на прикладі української меншини в Польщі)». Автор більше 30 наукових праць.

Основні опубліковані праці:

1. Міжнародне співробітництво держав у сфері захисту національних меншин // Навчальний посібникІрпінь: Університет ДФС України 2018 С. 322
  2. Формування історико-правової школи у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі України // Журнал «Історико-правовий часопис» Випуск 2 / 2017 С. 9 – 13
  3. Регулювання прав національних меншин у міждержавних договорах: історія та сучасність // Журнал «Міжнародний юридичний вісник: актуальні проблеми сучасності (теорія та практика)» Випуск 2-3 / 2017 С. 281 - 289
  4. Фіскальний сувернітет держав-членів ЄС в умовах взаємодії наднаціонального і національного податкового права // Журнал «Редакційна колегія» 2017 С. 585.
  5. Проблеми забезпечення права людини на безпечне навколишнє природне середовище в Україні в контексті глобальної екологічної кризи // Журнал «Альманах міжнародного права» Випуск 12 / 2016 С. 53 - 61

Викладає дисципліни: Міжнародне право, Міжнародно-правові механізми захисту прав людини, Теорія міжнародних відносин, Міжнародні відносини та світова політика.

Нагороди:

2015 р. – грамота НУДПСУ