yaroslav

Фокін Ярослав Федорович

Посада: доцент кафедри міжнародного права та права Європейського Союзу

Науковий ступінь: кандидат юридичних наук

ПІБ українською Фокін Ярослав Федорович

ПІБ англійською Fokin Yaroslav

Профілі в наукових базах даних

Google Scholar https://scholar.google.com.ua/citations?user=le2Om6IAAAAJ&hl=uk

Сфера (коло) наукових інтересів: міжнародне кримінальне право, міжнародний кримінальний процес, право Європейського Союзу

Освіта

2015 р. – Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, спеціальність «Право».
У 2019 р. в спеціалізованій Вченій раді назва Приватного вищого навчального закладу «Європейський університет» захистив кандидатську дисертацію на тему «Розслідування злочинів у сфері забезпечення призову та мобілізації».

Науково-педагогічна діяльність: 2 роки

Суспільно-громадська діяльність: Член асоціації правників України

Основні опубліковані праці:

Статті у наукових фахових виданнях:

1. Фокін Я. Ф. Особливості обшуку під час досудового розслідування ухилення від проходження військової строкової служби та мобілізації. Актуальні проблеми правознавства. № 4. С. 272-276.
  2. Фокін Я. Ф. Судові експертизи при розслідуванні ухилень від проходження військової строкової служби та мобілізації. Міжнародний юридичний вісник: актуальні проблеми сучасності (теорія та практика). № 4 . С. 269-274.
  3. Фокін Я. Ф. Типові способи ухилення від призову на строкову військову службу та мобілізації. Порівняльно-аналітичне право. 2017.№ 1. С. 257-260.
  4. Фокін Я. Ф. Криміналістична характеристика особи, яка ухилилась від проходження військової строкової служби та мобілізації. Науковий вісник публічного та приватного права. № 2. С. 302-306.
  5. Фокін Я. Ф. Особливості слідчого огляду під час досудового розслідування ухилень від проходження військової строкової служби та мобілізації. Право та державне управління. 2018. № 2, т. 1. С. 191-195.
  6. Фокін Я. Ф. Взаємодія слідчого з працівниками державних органів під час розслідування злочинів у сфері забезпечення призову та мобілізації. Науковий вісних Херсонського державного університету. 2018. № 3, т. 2. С. 180-183.

Статті у зарубіжних виданнях:

1. Фокін Я. Ф. Тактика допиту під час досудового розслідування ухилень від проходження військової строкової служби та мобілізації. Eurasian Academic Research Journal. 2018. № 4. С. 54-59.
  2. Фокин Я. Ф. Особенности планирования первоначального этапа расследования уклонений от прохождения срочной военной службы и мобилизации. Legea si Viata. 2017. № 11, т. 2. С. 149-153.

Наукова діяльність: за період наукової роботи опубліковано 14 публікацій, з них 8  статтей у фахових виданнях, 6 тез конференції).

Викладає дисципліни: Порівняльне кримінальне право та процес, право Європейського Союзу, Міжнародне публічне право

Підвищення кваліфікації (сертифікати):

1. JURAJ DOBRILA UNIVERSITY OF PULA (CROATIA) 4,5 ECTS, HR 9416 dsl 02.10.2020
  2. Поліаспектність професійного розвитку викладачів в умовах нової реальності, 2,5 ECTS, № КР  4635922/000939-21