muhin 1

Посада: доцент кафедри міжнародного права та права Європейського Союзу

ПІБ українською: Мухін Ігор Миколайович

ПІБ англійською: Mukhin Igor

Науковий ступінь: кандидат філософських наук

Вчене звання: доцент

Профілі в наукових базах даних

ORCID: https://orcid.org/0000-0003-3570-502X

Google Scholar https://scholar.google.com.ua/citations?hl=ru&user=tWOYrdoAAAAJ

Сфера (коло) наукових інтересів: соціальні аспекти реалізації свободи, проблеми формування громадянського суспільства, розвиток самоврядування, роль і місце інтелектуально-рефлексивних практик в сучасних соціальних процесах

Освіта:

1986 р. – Білоруський державний університет (м. Мінськ), спеціальність «філософ, викладач філософських дисциплін».
У 2003 р. в спеціалізованій Вченій раді Таврійського національного університету імені В.І.Вернадського захистив кандидатську дисертацію на тему «Феномен соціальної свободи». 19.04.2007 р. атестаційною колегією Міністерства освіти і науки України Мухіну І.М. присвоєно вчене звання доцента.

Науково-педагогічна діяльність:

Протягом 1986–1995 років працював на посадах асистента кафедри філософії в Запорізькому машинобудівному інституті та кафедри культурології в Запорізькому державному університеті. В 1991-1995 роках навчався в аспірантурі Інституту філософії Російської Академії Наук (м. Москва). Протягом 1995-2000 років працював викладачем в Інституті загальногуманітарних досліджень (м. Москва).

Протягом 2000-2003 років працював на посадах асистента, старшого викладача, доцента кафедри культурології у Запорізькому державному університеті.

З лютого 2004 року працює у Національній академії ДПС України на  посаді доцента кафедри філософії та політології.

Основні опубліковані праці:

Статті у наукових фахових виданнях:

Мухин И.Н. Случайность как основание философского опыта // Философские исследования. – М., 1996. – №1. – С.61-71.

Мухін І.М. Формально-змінна природа свободи (Методологічні аспекти вивчення соціального явища) // Нова парадигма, Альманах наукових праць. Вип. 16. –Запоріжжя: Запорізький держ. ун-т, 2000. – С.60–67.

Мухін І.М. Ідеально-типова модель вільного суспільства (До проблеми становлення свободи як соціального явища) // Грані. Науково-теоретичний і громадсько-політичний альманах. Вип.4 (12) – Дніпропетровськ: Дніпропетровський держ. ун-т, 2000. – С.100–103.

Мухін І.М. Україна-2000: трансцендентальні виміри соціальної свободи  // Нова парадигма, Альманах наукових праць. Вип. 17. Запоріжжя: Запорізький держ. ун-т, 2000. – С.60–66.

Мухін І.М. Свобода як соціальний феномен (теоретико-методологічні аспекти) // Культура народов Причерноморья. — 2002. — №33. — С.224-228.

Монографії:

Мухін І.М. Гуманістичний дискурс в системі освіти: загально-методологічні проблеми пізнання людини в умовах кризи доби постмодерну // Проблеми гуманізації навчання та виховання у вищому закладі освіти. — Ірпінь: Національний університет ДПС України, 2010. — С.164-185.

Статті у зарубіжних виданнях:

Mukhin I., Debych М., Popovych М., ZinchenkoV. Global cooperation of supporting academic activities of the universities in the context of Sustainable Development Goals // SHS Web of Conferences 141, 01021 (2022).  https://doi.org/10.1051/shsconf/202214101021

За період наукової роботи опубліковано 42 публікації (7 статей у фахових виданнях, 35 тез конференції) та 2 навчально-методичного характеру.

Викладає дисципліни: Філософія права, Логіка, Країнознавство, Історія держави і права України і зарубіжних країн, Право зовнішніх зносин Європейського Союзу.

Підвищення кваліфікації (сертифікати):

Міжгалузевий інститут підвищення кваліфікації та перепідготовки спеціалістів за програмою «Новітні інноваційні технології у вищій школі» (м. Полтава).Програма стажування педагогічних і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів. Новітні інноваційні підходи до навчання 120 годин / 4 кредита ЄКТС  22.10-02.11.2018 р.

Обов’язки (напрями діяльності): менеджер з дистанційної освіти (Moodle)

Контакти: кабінет, електронна пошта, тел.