milevska

Мілевська Альона Олександрівна

Посада: доцент кафедри цивільного права та процесу

ПІБ українською: Мілевська Альона Олександрівна

ПІБ англійською: Milevska Alona

Науковий ступінь:  кандидат юридичних наук

Вчене звання: доцент

Профілі в наукових базах даних

ORCID 0000-0003-1876-1636

Google Scholar: https://scholar.google.com.ua/citations?user=07i3S_wAAAAJ&hl=uk

Сфера (коло) наукових інтересів: нотаріат, римське приватне право, медичне право, спадкове право.

Освіта:

У 2007 р. закінчила Національний університет державної податкової служби України і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію магістр з права.
У 2016 р. в спеціалізованій Вченій раді Національного університету державної податкової служби України захистила кандидатську дисертацію на тему «Особливості розслідування кримінальних правопорушень, пов’язаних з підробкою нотаріальних документів». 19 грудня 2019 р.. атестаційною колегією Міністерства освіти і науки України присвоєно вчене звання доцента.

Науково-педагогічна діяльність:

20.02.2008–01.09.2013 – асистент кафедри цивільно-правових дисциплін Національного університету державної податкової   служби України;

02.09.2013–16.02.2016 – старший викладач кафедри цивільного права та  процесу Національного університету  державної податкової  служби України;

17.02.2016–21.03.2017 – старший викладач кафедри цивільного права  та процесу Університету державної фіскальної  служби України;

22.03.2017– теперішній час – доцент кафедри приватного права Державного податкового університету.

Суспільно-громадська діяльність: член Союзу юристів України.

Основні опубліковані праці:

Статті у наукових фахових виданнях:

1. Мілевська А.О., Ліхтанська Д.М. Перспективи запровадження інституту приватних виконавців в Україні// Прикарпатський юридичний вісник: збірник наукових праць. 2016.  № 5 (14).   С. 29-32.

2. Мілевська А.О. Проблематика встановлення особи в нотаріальній практиці//Малий і середній бізнес (право, держава, економіка). 2017. № 3-4. С. 60-66.

3. Мілевська А.О. Момент виникнення правоздатності: проблемні аспекти визначення //  Право і суспільство. 2018.  № 3. С. 93-98.

4. Мілевська А.О., Бережнюк Т.О. Цивільно-правова характеристика договору про надання послуг з татуювання //  Вісник ЛТЕУ. Юридичні науки. 2018. Вип. № 7. С. 325-333.

5. Мілевський О., Мілевська А. Інститут емансипації за римським та сучасним цивільним правом // Підприємництво, господарство і право. 2018. № 5. С. 57-62.

Монографії:

1.  Development and modernization of the legal systems of Eastern Europe: experience of Poland and prospects of Ukraine: Collective monograph. Poland: “Izdevnieciba “Baltija Publishing”. 2017.  Vol. 3. 372 р.

2.  Суб’єкти приватноправових відносин: [монографія] / А.М. Новицький, Н.Б. Новицька, І.В. Чеховська та ін. ; за заг. ред. А.М. Новицького.  Ірпінь. Університет ДФС України. 2019.  360 с.

Статті у зарубіжних виданнях:

Alona O. Milevska, Alexander A. Lyubchik, Alina N. Chorna, Olha M. Khimich, Roman M. Opatskyi. Internationalexperience of legal regulation of the procedure of tattooing services' provision and its implementation in Ukraine// Wiadomości Lekarskie. 2019. tom LXXII. Nr. 5 cz I. Р. 933-938. Scopus.

Навчально-методичні посібники:

Мілевська А.О. Спадкове право: практикум / А.О. Мілевська, Н.В. Лаговська. –Ірпінь: Університет державної фіскальної служби України, 2021. – 160 с.

Актуальні проблеми приватного права: навч. посіб. / Чеховська І.В., Амеліна А.С., Білоус Т.Й. та ін.; Університет ДФС України. Ірпінь. 2017. 420 с.

Автор понад 60 наукових та науково-методичних праць, з них 28 наукових та 32 навчально-методичного характеру, у тому числі 2 монографії (у співавторстві), 4 навчальних посібника (у співавторстві), 2 статті в іноземних виданнях, що індексовані в Scopus,  20 статей у наукових фахових  виданнях.

Викладає дисципліни: Римське приватне право, Спадкове право, Нотаріат України

Підвищення кваліфікації (сертифікати):

Пройшла закордонне стажування для викладачів в Вищому Семінаріумі Духовного університету С. Вишинського  (Варшава, Польща) за темою «Академічна доброчесність: виклики сучасності», термін закордонного стажування з 24червня – 05 липня2019 року (120 годин)та отрималасертифікат про наукове  стажування  в ЄС (KW-017/0719  від 05.07.2019).

Обов’язки (напрями діяльності):

Відповідальний секретар приймальної комісії Університету