Посада Доцент кафедри кримінального права та процесу

ПІБ українською Білько Олександр Павлович

ПІБ (англійською) Bilko Oleksandr

Науковий ступінь Кандидат юридичних наук

Профіль викладача у науково-методичних базах:

ORCID https://orcid.org/0000-0001-8337-7257

Google Scholar https://scholar.google.ru/citations?hl=ru&user=qtULi_wAAAAJ

Сфера наукових інтересів: кримінальне право, кримінологія.

Освіта

У 2002 році закінчив Академію державної податкової служби України за спеціальністю «Правознавство». та здобув кваліфікацію спеціаліст з права.

У 2021 році в спеціалізованій Вчені раді Університету державної фіскальної служби України захистив дисертацію з теми «Кримінологічна характеристика та запобігання злочинності у кредитно-фінансовій сфері України» за спеціальністю 12.00.08 «Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право».

29 червня 2021 року Атестаційною колегією Міністерства освіти і науки України Білько Олександру Павловичу присвоєно науковий ступінь кандидата юридичних наук.

Науково-педагогічна діяльність

Стаж науково-педагогічної роботи у вищих закладах освіти –20 років.

З вересня 2000 року по вересень 2004 року – працював старшим лаборантом на кафедрі фінансового права.

З вересня 2004 року по вересень 2007 року – фахівець І категорії кафедри фінансового права.

З вересня 2007 року по березень 2016 року – асистент кафедри господарсько-правових дисциплін.

З березня 2016 року по вересень 2018 року – старший викладач кафедри господарського права та процесу.

З вересня 2018 року по грудень 2021 на посаді завідувача навчальної лабораторії кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Університету ДФС України.

З грудня 2022 року теперішній час – доцент кафедри кримінальної юстиції Навчально-наукового інституту права Державного податкового Університету.

Суспільно-громадська діяльність: член «Союз юристів України».

Основні опубліковані праці:

Статті у науково фахових виданнях:

1. Білько О. П. Характеристика кредитного законодавства та його недоліки. Наукові праці Національного авіаційного університету. Серія «Юридичний вісник «Повітряне і космічне право». 2018. № 3 (32). С. 104- 107.
  2. Білько О. П. Загальна характеристика способів захисту прав кредиторів. Журнал «Актуальні проблемивітчизняної юриспруденції».2018. № 2. Т. 1. С. 35-38
  3. Bilko O., Gavrylishyn A. Problem aspects of the legal adjusting are in credit-financial to the sphere of Ukraine. Науковіпраці Національного авіаційного університету. Серія «Юридичний вісник «Повітряне і космічне право». 2020. № 2 (55). C. 157-162.
  4. Білько О. П. Криміногенна ситуація в Україні та її вплив на кредитно-фінансову діяльність банківських установ. Науково-практичний журнал «Соціологія права». 2020. № 1 (32). С. 12-16.
  5. Білько О. П., Кікто А. В. Порівняльний аналіз належного забезпечення здійснення та регулювання інституту безпеки підприємницької діяльності України та Німеччини. Безпека людини в умовах глобалізації: сучасні правові парадигми:Матеріали VII Міжнародної науково-практичної конференції (м. Київ, 24 лютого 2019 р.). Тернопіль: Вектор, 2019. Т. 2. С. 237-238.
  6. Білько О. П. Удосконалення кредитно-фінансового законодавства України: кримінологічний аспект. Становлення громадянського суспільства в Україні: нормативно-правове підґрунтя: Матеріали міжнародної науково-практичної конференції (м. Дніпро, 1 – 2 травня 2020 р.). Дніпро: ГО «Правовий світ», 2020. С. 109-111.

Статті у зарубіжних виданнях:

1. Bilko O. Сriminological characteristics of crimes using the credit and financial sphere of Ukraine. Danish Scientific Journal.№36/2020. Vol. 4. P. 31-34 (København, Denmark).
  2. O. Bilko, А. Gavrylishyn Сredit-financial criminal offences on criminal legislation of ukraine and foreign states : Сomparative analysis Journal of science.Lyon № 29. С. 3-9, 37 Cours Albert Thomas, 69003, Lyon, France.

За період наукової роботи має більше 30 наукових праць, у тому числі є співавтором 2 навчально-методичних комплексів та практикуму.

Викладає дисципліни:

Кримінальне право

Нагороди:

• грамота директора Навчально-наукового інституту права Університету державної фіскальної служби України;
  • почесна грамота ректора Університету державної фіскальної служби України;
  • грамота міського голови м. Ірпеня;
  • почесна грамота Союзу юристів України.