milevskiy

Посада Доцент кафедри кримінального права та процесу

ПІБ українською Мілевський Олександр Петрович

ПІБ (англійською) Milevskyi Oleksandr

Науковий ступінь Кандидат юридичних наук

Вчене звання Доцент

Профілі в наукових базах даних

ORCID  https://orcid.org/0000-0001-5552-3317

Google Scholar https://scholar.google.com.ua/citations?user=rRbrmpsAAAAJ&hl=uk

Сфера (коло) наукових інтересів - кримінальний процес та криміналістика

Освіта

1990 р. –Київська вища школа МВС СРСР ім. Ф.Є. Дзержинського,спеціальність «Правознавство».
У 2010 році захистив кандидатську дисертацію на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.731.03 Академії управління міністерства внутрішніх справ на тему «Початковий етап досудового провадження у кримінальних справах про ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів)».

2015 році рішенням Атестаційної колегії МОН України було присвоєне вчене звання доцента.

Науково-педагогічна діяльність

З 1999 року по теперішній час (24 роки) в Державному податковому університеті.

Суспільно-громадська діяльність.

З 2021 року присяжний суддя.

З 2019 року помічник депутата Ірпінської міської ради.

Голова ради ветеранів інституту права.

Основні   опубліковані праці:

Статті у наукових фахових виданнях:

1. Мілевський О.П., Мілевська А.О. Інститут емансипації за римським та сучасним цивільним правом. Підприємництво, господарство і право. 2018. №5. С. 57-61.
  2. Мілевський О.П., Барабаш Т.М. Теоретико-методологічні засади структурованості досудового провадження в кримінальному процесі України. Наукові записки Інституту законодавства Верховної Ради України. 2019. № 2. С. 82–89.
  3. Мілевський О.П., Милевська А.В. Розслідування терористичних проявів (тактичні прийоми проведення окремих слідчих дій). Міжнародний юридичний вісник: актуальні проблеми сучасності (теорія та практика) (юридичні науки). 2019. № 14. С.144-151.
  4. Мілевський О.П., Барабаш Т.М. Щодо окремих проблем законодавчого забезпечення розслідування тероризму в зоні проведення ООС. Правові питання деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Бюлетень моніторингу законодавства України. Вип. 8. Київ. Вид-во «Людмила», 2020. С. 62–74.

Статті у зарубіжних виданнях:

1. Milewskyj O., Ignatiuk О. Pozycja sumarycznego postepowania sadowego w sprawach o wysstepki karne w procesie karnym na Ukrainie. Nove tendencje w prawie karnym procesowym Niemcy, Polska, Ukraina. 2016. Bialystok Р. 251-258.
  2. Milevskyi O., Buhaichuk A. The signs of the Criminal Code of Practice of Ukraine as a base source of criminal judicial legislation. «Sciences of Europe» - Editorial office: VOL 5, No 48 (2020). (Czech Republic). С. 145–151.

За період наукової роботи опубліковано 43 публікацій, з них   41 наукового характеру (2 підручників та навчальних посібників), 26 статті у фахових виданнях, 12 тез конференції) та 3 навчально-методичного характеру.

Викладає дисципліни

«Судоустрій в Україні», «Особливості адвокатської діяльності та медіація в кримінальному провадженні», «Адвокатура в Україні», «Судові та правоохоронні органи».

Участь у міжнародних проектах.

Брав участь в проекті «Кримінально-процесуального права. IOR - німецької, польської та української перспектив». Проект та обсяг дослідження фінансували DAAD від Федерального міністерства закордонних справ (Дослідження Інституту східного права Мюнхен). 2015-2016рр.

Підвищення кваліфікації (сертифікати):

2017 рік - «Технології розробки дистанційного курсу».

Прийом відвідувачів:

Четвер – 12.00 – 14.00.

Контакти: кабінет – Е306, електронна пошта - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , тел. 0968830000.