lazebniy

Посада Доцент кафедри кримінального права та процесу

ПІБ українською Лазебний Анатоій Миколайович

ПІБ (англійською) LAZEBNYI ANATOLII

Науковий ступінь Кандидат юридичних наук

Вчене звання доцент

Профілі в наукових базах даних

ORCID https://orcid.org/0000-0001-9812-6151

Google Scholar https://scholar.google.com.ua/citations?user=kxUgYCoAAAAJ&hl=ru

Сфера (коло) наукових інтересів криміналістика, судова експертиза

Освіта

1989 р. закінчив Волгоградську вищу слідчу школу МВС СРСР експертно-криміналістичний факультет і здобув кваліфікацію експерта-криміналіста за спеціальністю «Правознавство».

У вересні 2002 р. прийнятий на посаду старшого викладача кафедри кримінального права, кримінального процесу та криміналістики Академії державної податкової служби України на контрактних умовах.

У травні 2006 р. призначений на посаду  старшого викладача кафедри кримінального права, кримінального процесу та криміналістики у порядку переведення з Національної академії державної податкової служби України.

У травні 2016 р. захистив кандидатську дисертацію на тему: «Використання спеціальних знань при розслідуванні кримінальних правопорушень проти громадського порядку» за спеціальністю 12.00.09. – кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність Ірпінь 2016 р.

У вересні 2017 р. продовжено термін роботи на посаді доцента кафедри кримінального процесу та криміналістики Університету державної фіскальної служби України на контрактних умовах як обраного за конкурсом.

У червні 2021 р. рішенням Атестаційної колегії МОН України було присвоєне вчене звання доцента кафедри кримінального процесу та криміналістики.

З 2017 р. по 2021 р. працював на посаді доцента кафедри кримінального процесу та криміналістики Університету ДФС.

Загальний стаж науково-педагогічної роботи 20 років, з них в університеті – 20 років.

Викладає навчальні дисципліни Криміналістика,  Кримінальний процес, Судова медицина і психіатрія, Судові та правоохоронні органи, Адвокатура в Україні, Проблеми досудового розслідування, Теорія судових доказів.

Наукові видання (книги, монографії, посібники тощо):

1. Лазебний А.М., Грицюк І.В. Теорія і практика використання спеціальних знань під час розслідування кримінальних правопорушень проти громадського порядку: монографія / А.М. Лазебний, І.В. Грицюк. – Вінниця: ТОВ «Нілан-ЛТД», 2017. – 216 с.
  2. Лазебний А.М., Бичок Т.П. Огляд місця події (правові, організаційні та техніко-криміналістичні проблеми) / Міжнародний юридичний вісник: актуальні проблеми сучасності (теорія і практика) Університету ДФС України. – Ірпінь. - №1-2(10-11). – 2018. – 324 с.
  3. Лазебний А.М. Форми використання спеціальних знань при розслідуванні злочинів проти громадського порядку / «Jurnaluljuridicnational: teorieşipractică» («Национальный юридический журнал: теория и практика»): Научно-практическое правовоеиздание. – Республика Молдова (Republica Moldova). – 2015. – Iunie. –  № 4 (14). – С. 131–134
  4. . Лазебний А.М. Підготовка, призначення та проведення експертизи при розслідуванні кримінальних правопорушень проти громадського порядку / А.М. Лазебний //Науковий вісник Національного університету ДПС України. – Ірпінь. - №1(68). – 2015. – 260 с.
  5. Лазебний А.М. Криміналістична характеристика кримінальних правопорушень проти громадського порядку та методика їх розслідування / А.М. Лазебний // Науковий вісник Херсонського державного університету. – Херсон. _ №3._ 2015. – 165 с.
  6. Лазебний А.М., Карпюк І.С. Допомога спеціаліста в отриманні зразків і підготовці матеріалів для проведення експертизи. Міжнародний юридичний вісник: актуальні проблеми сучасності (теорія та практика). 2018. №3-4 (12-13). С. 218-226.
  7. Лазебний А.М., Левицький Б.А. Криміналістичне забезпечення розслідування організованої злочинності. Міжнародний юридичний вісник: актуальні проблеми сучасності (теорія та практика). 2019. №14.

За всі роки опублікував 38 наукових та навчально-методичних праць, з них 10 у співавторстві, 1 монографія, 12  фахових статей, 1 іноземна публікація.

Брав участь у 14 міжнародних та всеукраїнських наукових і науково-практичних конференціях.

Виконував обов’язки: куратора академічної групи ПБК-16-8

У 2018-2019 році проходив підвищення кваліфікації Міжгалузевому інституті підвищення кваліфікації перепідготовки спеціалістів за програмою «Інноваційні методики викладання у вищій школі: новітнє в європейській та світовій практиці».

У 2019 році проходив підвищення кваліфікації в Університеті державної фіскальної служби України. За час навчання опрацював курси:

1. Правові аспекти регуляторної політики Європейського Союзу.
  2. Робота з наукометричними базами.
  3. Правове регулювання оподаткування в ЄС: стан, проблеми, перспективи.
  4. Правове забезпечення податкової політики в умовах Європейської інтеграції України.
  5. Корективний фонетичний експрес-курс іноземної мови.
  6. Практична граматика іноземної мови.
  7. Практичний курс з іноземної мови.
  8. Самостійна робота.

Відповідно до наведених результатів рівень володіння англійською мовою відповідає B2. Свідоцтво про підвищення кваліфікації: СС 40233365/246-19 в період з 20 лютого 2019 року до 19 квітня 2019 року.

Наукове стажування «Академічна доброчесність: виклики сучасності», Варшава, 24 червня – 06 липня 2019 року.

Нагороди:

Почесна грамота Союз юристів   Украіни        5 жовтня 2020 р