lubavina

Любавіна Вікторія Петрівна

Посада:  доцент кафедри кримінального права та процесу
ПІБ українською:  Любавіна Вікторія Петрівна
ПІБ англійською:  Lubavina Viktoria
Науковий ступінь:  кандидат юридичних наук

Профілі в наукових базах даних

ORCID: 0000-0003-4715-1749

Сфера (коло) наукових інтересів:

кримінально-правова та кримінологічна характеристика кіберзлочинності в Україні.

Освіта

2012 р. – Національний університет державної податкової служби України , спеціальність «Правознавство».
У 2018 р. в спеціалізованій Вченій раді Університету державної фіскальної служби України захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.09 – кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність  на тему «Презумпція невинуватості та забезпечення доведеності вини як засада кримінального провадження».

Науково-педагогічна діяльність

2019 р. – доцент кафедри кримінального права та кримінології

Основні опубліковані праці:

Статті у наукових фахових виданнях:

1. Любавіна В.П. Поняття вини як елемент змісту кримінального права України. Часопис Київського університету права№2 липень 2021р.
  2. Любавіна В.П. Вина, як кримінально-правова категорія та її вплив на кваліфікацію злочину. Науковий журнал «Молодий вчений». №6 (94)  червень 2021р.

Монографії:

Презумпція невинуватості та забезпечення доведеності вини як засада кримінального провадження (порівняльно-правове дослідження): монографія/ В.П. Любавіна.- Ірпінь: Університет ДФС України, 2019.  222с.

Наукова діяльність:

за період наукової роботи опубліковано  34  публікацій, з них - 34 наукового характеру (1монографія, 14 статті у фахових виданнях, 20 тез конференції).

Викладає дисципліни:

«Кримінально-правова та кримінологічна характеристика кіберзлочинності в Україні», «Законодавче забезпечення кваліфікації злочинів у судово-слідчій діяльності», «Кримінально-правова характеристика корупції».

Нагороди:

Грамота від Голови Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області -2018р.

Подяка від ректора Університету ДФС України -2018р.

Спілкування

в онлайновому режимі.