binuk

Наталія Михайлівна Бинюк

Посада: провідний фахівець та старший викладач кафедри теоретико-правових дисциплін

Науковий ступінь: кандидат юридичних наук

Вищу освіту здобула у Національному університеті державної податкової служби України за спеціальністю «Правознавство», який закінчила у 2005 році.
Свою трудову діяльність розпочала  в Ірпінському індустріальному технікумі з квітня 1989 р. на посаді лаборанта відділу практичного навчання.

Коло наукових інтересів: особливості та новації вищої юридичної освіти в Україні.

Стажування/підвищення кваліфікації: Міжнародне стажування на базі Національного авіаційного університету (Україна), UNIVERSITY OF WARSAW (POLAND), Центру стратегічних інновацій та прогресивного розвитку (Україна) та  E-SCIENCE SPACE (POLAND). «METODICAL, PEDAGOGICAL INNOVATIONS IN DISTANCE LEARNING». Тема: «Методичні, педагогічні інновації в дистанційному навчанні»; Сертифікат: CERTIFICATE Reg. № PL 9445/10.03.2021 Natalia Buniyk.

Здійснює викладання дисциплін: "Правознавство", "Конституційне та муніципальне право України"

Громадська діяльність: виконує обов’язки куратора академічної групи.

Профіль викладача у Google Академії https://scholar.google.com/citations?user=mj59T2sAAAAJ&hl=uk