sanjarov
   Валерій Анатолійович Санжаров

Посада: старший викладач кафедри теоретико-правових дисциплін

Науковий ступінь: кандидат історичних наук, кандидат юридичних наук

Закінчив історичний факультет Донецького державного університету у 1986 р. і отримав вищу освіту за спеціальністю «Історик. Викладач історії». Працював на посадах старшого лаборанта і викладача, старшого викладача та доцента кафедри археології, історії стародавнього світу і середніх віків Донецького державного університету.

У 1992 р. захистив кандидатську дисертацію «Держава і церква у Франції в останній третині XIV-XV ст.» за спеціальністю «Всесвітня історія».

Коло наукових інтересів: середньовічне право, канонічне право, історія католицької церкви і папства; міжнародні відносини і міжнародне право; інституціональна та інтелектуальна історія, європейська історія V-XVIII ст.; всесвітня історія.

Наукова діяльність: є автором та співавтором понад 20 наукових публікацій.

Стаж педагогічної діяльності: більше 11 років.

Громадська діяльність: є членом громадського об’єднання правознавців України «Союз юристів України».

ORCID 0000-0003-4075-8572

Scopus Author ID: 57215203664