Кінцевий термін: 15 липня 2020-го.

Сума: Фінансування виділяється два роки поспіль, на кожний рік окремо. Рішення щодо продовження фінансування у наступному році приймається після розгляду звіту за попередній рік виконання проєкту.

Кошти, що виділяються двома країнами, призначаються для надання додаткової допомоги групам дослідників. Ця допомога виражається в забезпеченні мобільності вчених і стосується короткотермінових поїздок (до одного місяця).

Країна, що направляє, сплачує транспортні витрати своїх учених і медичне страхування на період їхнього перебування в країні партнера. Країна, що приймає, здійснює оплату витрат, пов’язаних із перебуванням (проживання та добові), відповідно до програми «Дніпро».

Фінансова підтримка включає також заробітну плату українських учасників науково-дослідного проєкту.

Призначення: Конкурс відкритий для будь-яких науково-дослідних груп закладів вищої освіти та наукових установ.

Опис:

Почався конкурс спільних українсько-французьких науково-дослідних проєктів на 2021-2022 роки. Його оголосили Міністерство освіти і науки України, Міністерство Європи та закордонних справ Франції, Міністерство вищої освіти, досліджень та інновацій Франції.

Пріоритетні напрями:

1. дослідження з найбільш важливих проблем розвитку науково-технічного, соціально-економічного, суспільно-політичного, людського потенціалу для забезпечення конкурентоспроможності України у світі та сталого розвитку суспільства і держави;
  2. інформаційні та комунікаційні технології;
  3. енергетика та енергоефективність;
  4. раціональне природокористування;
  5. науки про життя, нові технології профілактики та лікування поширених захворювань;
  6. нові речовини та матеріали;
  7. фізика високих енергій;
  8. аграрний сектор;
  9. гуманітарні науки.

Критерії відбору:

• наукова відповідність;
  • наукова якість та інноваційний характер проєкту;
  • здатність і компетентність тимчасових наукових колективів втілити проєкт у життя;
  • можливість проведення спільних досліджень і адекватність наукового методу та підходу;
  • досвід участі у міжнародних проєктах і майбутній розвиток міжнародного співробітництва;
  • якість інфраструктури установ, що беруть участь у проєкті;
  • участь у проєкті молодих науковців (віком до 35 років) та жінок-учених;
  • можливості практичного використання результатів проєкту.

Посилання: https://mon.gov.ua/ua/news/startuvav-konkurs-ukrayinsko-francuzkih-naukovo-doslidnih-proyektiv-na-2021-2022-rr-dedlajn-podachi-zayavok-15-lipnya

КОНКУРС ГРАНТІВ ВІД ПОСОЛЬСТВА СЛОВАЧЧИНИ В УКРАЇНІ

Кінцевий термін: 15 жовтня 2020 року.

Сума: 10 000 EUR.

Призначення: Конкурс пропозицій відкритий для зареєстрованих юридичних осіб: НУО, некомерційні суб'єкти та органи місцевого самоврядування.

Опис: Словацьке агентство з розвитку міжнародної співпраці оголошує конкурс малих грантів.

Тривалість кожного проекту становить від 6 до максимум 12 місяців, починаючи з дати підписання Угоди між Словацьким агентством міжнародного співробітництва з розвитку та кінцевим бенефіціаром.

Подані проекти повинні бути пов'язані з галузями освіти, здоров’я, управління та громадянського суспільства, безпекою харчових продуктів та сільського господарства, інфраструктурою та сталим використанням природних ресурсів, підтримкою створення ринкового середовища.

Проектні пропозиції мають бути надіслані як в електронному вигляді (електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ), так і в паперовій Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до Посольства Словацької Республіки в Києві.

Контактний пункт: Посольство Словацької Республіки в Києві

Адреса: Ярославов Вал № 34, 019 01, Київ, УКРАЇНА