31.05.2021 представники кафедри податкової політики розробили проектну документацію та подали заявку для участі у гранті Erasmus+ 2021-2027 модуль Жана Моне «Оподаткування та податкова культура країн ЄС: досвід для України». Розробили проектну документацію та подали заявку : Прокопенко Ірина Адольфівна к.е.н., доцент, доцент кафедри податкової політики ( керівник Проекту) та Іванишина Ольга Степанівна, к.е.н., доцент, доцент кафедри податкової політики (лідер проекту) Включені до Проекту в якості виконавців як викладачі та дослідники : Андрущенко Володимир Леонідович, д.е.н., професор, професор кафедри податкової політики та Тучак Тетяна Володимирівна, к.е.н., доцент, доцент кафедри податкової політики. Координацією займався співробітник відділу міжнародного освітнього співробітництва Чайковський Дмитро.