zikun

Зикун Наталія Іванівна – декан факультету соціально-гуманітарних технологій, спорту та реабілітації, доктор наук із соціальних комунікацій, професор.

Загальний трудовий стаж – 33 роки.

1987 р. закінчила філологічний факультет Кам’янець-Подільського державного педагогічного інституту ім. В. П. Затонського за спеціальністю «Російська мова та література»; 1995 р. – спецфакультет з перепідготовки педагогічних кадрів Українського державного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова за спеціальністю «Українська мова та література»; 2001 р. закінчила фінансово-економічний факультет Академії державної податкової служби України (спеціальність «Фінанси», кваліфікація – «фінансист»).

2016 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора наук із соціальних комунікацій, спеціальність 27.00.04 – теорія та історія журналістики. Тема дисертації – «Сатирична публіцистика Наддніпрянщини в інформаційному просторі України: становлення, розвиток, жанрово-тематичні форми».

2020 р. присвоєно вчене звання професора кафедри журналістики, української словесності та культури.

Автор понад 200 наукових і навчально-методичних публікацій.

Член редакційної колегії у фаховому виданні  «Держава та регіони» (серія «Соціальні комунікації») (Запоріжжя: Класичний приватний університет); член редколегії наукового фахового видання Український інформаційний простір (КНУКіМ); член редколегії наукового фахового видання «Вісник Львівського університету». Серія журналістика.

Голова Вченої ради факультету, член Вченої ради Університету.

Сфера наукових інтересів: соціальні комунікації, журналістикознавство, публіцистика, жанрологія, економічна журналістика.

Громадська діяльність: Член Національної спілки журналістів України, член ГО «Науково-методологічна комісія з журналістики та інформації».

Нагороджена нагрудними знаками «Відмінник освіти України» (2001 р.), «Почесний працівник податкової служби» (2006 р.), Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації (2017 р.); Грамотою Виконавчого комітету Ірпінської міської ради (2019 р.; 2021 р.).

Контакти: