Малинський Ігор Йосипович – заступник декана з навчально-організаційної роботи факультету соціально-гуманітарних технологій, спорту та реабілітації, к.н. з фізичного виховання та спорту, професор, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, Заслужений тренер України, майстер спорту України.

Загальний трудовий стаж – 29 років. Закінчив Волинський державний університет ім. Лесі Українки за спеціальністю фізичне виховання та отримав кваліфікацію вчитель фізичного виховання у 1996 році. 2002 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата наук з фізичного виховання та спорту, а в 2016 році присвоєно вчене звання професора кафедри. Є автором понад 70 публікацій.

Тема дисертаційного дослідження: «Індивідуальні відмінності функціональної підготовленості кваліфікованих борців вільного стилю, включаючи вікові відмінності».

Сфера наукових інтересів: Олімпійський і професійний спорт.

Член вченої ради факультету, член Вченої ради Університету.

Громадська діяльність:  Голова відділення НОК України в Київській області.

Контакти: