Посада: заступник декана з навчально-організаційної роботи факультету податкової справи, обліку та аудиту
ПІБ українською Кітченко Марина Іванівна
ПІБ (англійською) Kitchenko Maryna
Освіта:
1998 р. - закінчила Національну академію державної податкової служби України і отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки «Економіка і підприємництво» та здобула кваліфікацію бакалавра з обліку і аудиту.
2001 р. - закінчила Український фінансово-економічний університет і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Облік і аудит» та здобула кваліфікацію спеціаліста з обліку і аудиту.
Науково-педагогічна діяльність
2001р. – завідувач навчальної лабораторії кафедри аудиту та економічного аналізу навчально-наукового інституту обліку, аналізу та аудиту, асистент кафедри аудиту та економічного аналізу за сумісництвом на 0,5 ставки Національного університету ДПС України.
2006 р. – старший викладач кафедри бухгалтерського обліку Національного університету державної податкової служби України.
20015 р. по 2017 р. – старший викладач кафедри бухгалтерського обліку Університету державної фіскальної служби України.
2017 р. по 30.11.2021 р. – заступник директора з виховної роботи навчально-наукового інституту обліку, аналізу та аудиту Університету державної фіскальної служби України.
з 01.12.2021 -  по т.ч. в. о. заступника декана з навчально-організаційної роботи факультету податкової справи, обліку та аудиту Державного податкового університету.
Суспільно-громадська діяльність.
З квітня 2018 очолює Первинну профспілкову організацію  працівників Національного університету державної податкової служби України
Є членом Вченої ради факультету податкової справи, обліку та аудиту. Членом Вченої ради університету.
Підвищення кваліфікації (сертифікати):
Університет ДФС України, 2018 рік (тема: «Технологія розробки дистанційного курсу. Сучасні освітні технології»).
Нагороди
Подяка ректора (2021 р.)
Подяка Народного депутата України М. Л. Бондаря (2018 р.),
Подяка Повноважного представника СІМА в Україні (2020 р.),
Грамота ректора (2016 р.)
Почесна грамота ректора (2016 р., 2018 р.),
Грамота директора навчально-наукового інституту обліку, аналізу та аудиту (2017 р.),
Почесна грамота директора навчально-наукового інституту обліку, аналізу та аудиту (2017 р.),
Подяка Голови Всеукраїнської профспілкової організації працівників фіскальних органів (2018 р.),
Почесна грамота Голови Всеукраїнської профспілкової організації працівників державних податкових органів (2021 р.),
Грамота виконавчого комітету Ірпінської міської ради (2018 р., 2021 р., 2022 р.).
Обов’язки (напрями діяльності):
Відповідаю за організацію виховної, профорієнтаційної діяльності на факультеті податкової справи, обліку та аудиту.
 Прийом відвідувачів:
День тижня: вівторок з 14:00 -16:00 год.
Контактна інформація:
Каб. 229, корпус В