garbinska

Гарбінська-Руденко Альона Валеріївна

Посада: доцент кафедри публічного права

Науковий ступінь: кандидат юридичних наук, доцент

Сфера наукових інтересів: валютне право; фінансове право України; податкове право зарубіжних країн.

З 09.2008 р. по 08.2011 року – асистент кафедри фінансового права Університету державної фіскальної служби України, з 09.2011 р. по 08.2012 р. – старший викладач кафедри фінансового права.

З вересня 2012 року по листопад 2021 р. – доцент кафедри фінансового права Університету державної фіскальної служби України;

З грудня 2021 р. – доцент кафедри публічного права державного податкового університету.

Гарант освітньо-професійної програми 081 «Право» здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти «Правове регулювання публічних та приватних відносин».

Стаж роботи років (з них – 12 років – науково-педагогічної роботи у навчальних закладах ІV – рівня акредитації).

Наукова діяльність: є автором понад 50 наукових та навчально-методичних праць, з них: 20 статей у фахових виданнях, навчальних посібників – 3 (у співавторстві), монографій – 2 (у співавторстві), навчально-методичного характеру – понад 20.

Навчальні дисципліни, що викладає: «Валютне право», «Фінансове право України», «Податкове право зарубіжних країн».

Нагороди та відзнаки:

• 2019 р. Почесна грамота Союзу юристів України.
  • 2020 р. Почесна грамота Києво-Святошинської районної ради
  • Грамоти Університету державної фіскальної служби України та Національного університету державної податкової служби.

Профіль в Google Академії: