Цього вікенду, а саме 11 травня в стінах спортивного комплексу «Академія спорту» що в Бучі пройшов Олімпійський марафон з дзюдо «Олімпійські мрії». В змагання прийняли участь близько 200 юних спортсменів з регіонів Київщини.

Привітати спортсменів та ознайомити з можливостями вступу та навчання в Державному податковому університеті прибули представники нашого вишу: заступник декана Факультету соціально-гуманітарних технологій, спорту та реабілітації Ігор Малинський, доцент кафедри технологій оздоровлення та фізкультурно-спортивної реабілітації Олексій Нікітенко,  начальник Центру студентського спорту Вадим Гаєвий та здобувачі вищої освіти факультету Богдана Рошак та Денис Тупицький.

В свою чергу Вадим Гаєвий детально ознайомив тренерський колектив, батьків та суддів з факультетами та спеціальностями за якими можливо здобути вищу освіту в ДПУ, а також особливостями цьогорічної вступної кампанії та передав профорієнтаційні буклети!