Цього вікенду починаючи 22 лютого 2024 року у місті Вінниця проходив Чемпіонат України з таеквон-до ІТФ серед юнаків, юніорів, дорослих та ветеранів.

Цьогоріч не зважаючи на військовий стан та небезпеку головні змагання країни зібрали 600 учасників з різних регіонів України.

Державний податковий університет та Київщини на головному спортивному форумі України з таеквон-до ІТФ представила здобувачка вищої освіти Факультету соціально - гуманітарних технологій, спорту та реабілітації спеціальності 017 "Фізична культура і спорт" майстер спорту України Каріна ПОНОМАР та з впевненістю зайняла 1 місце, яке надає право у складі збірної України захищати честь держави на чемпіонаті Європи, який відбудеться з 15 по 22 квітня 2024р. в Словенії!

Вітаємо спортсменку та тренерський склад з перемогою та бажаємо успіхів на чемпіонаті Європи!!!