З 15 по 18 лютого 2024 в столиці Хорватія міста Загреба пройшов Кубок Європи з кікбоксингу «WAKO European Cup Zagreb Open 2024» якій зібрав близко 3000 спортсменів з 30 країн світу!

Державний податковий університет у складі збірної команди України представив здобувача вищої освіти спеціальності 017 "Фізична культура і спорт" факультету соціально - гуманітарних технологій, спорту та реабілітації Дмитро ЛОМАГА!

Показавши свої найкращі якості, впевненість та високий рівень фізичної і технічної підготовки Дмитро став переможцем Кубку Європи!

Вітаємо з перемогою Чемпіона та тренерський склад збірної України, адже саме такій перемоги та гімн України на престижних аренах світу наближають нашу перемогу!