Shaposhnyk

Шапошник Галина Григорівна

ПІП (англійською)

Shaposhnyk Halyna

Профілі в наукових базах даних

ORCID: https://orcid.org/0009-0005-5759-9004

Google Scholar:

Сфера (коло) наукових інтересів

• Значення самостійної роботи студентів при вивченні німецької мови як засобу активізації пізнавальної діяльності.

Освіта

• 1976 р. –Київський державний педагогічний інститут іноземних мов, спеціальності «Німецька мова».

Науково-педагогічна діяльність

• 1972 – 1976 рр. – вчитель німецької мови в Новобудській восьмирічній школі.
  • 1976 – 1977 рр. – вчитель німецької мови в Ірпінській середній школі №5.
  • 1977 – 1988 рр. – вчитель іноземної мови в Ірпінському сільськогосподарському технікуму бухгалтерського обліку.
  • 1988 – 1995 рр. – вчитель іноземної мови в Ірпінській середній школі №2.
  • 1995 – 1997 рр. – старший викладач кафедри іноземних мов Українського фінансово-економічного інституту.
  • 1997 – 2000 рр. – старший викладач кафедри іноземних мов Академії ДПС України.
  • 2000 – 2005 рр. – старший викладач кафедри іноземних мов Національної академії державної податкової служби України.
  • 2006 – 2021 рр. – старший викладач кафедри сучасних європейських мов Національного університету державної податкової служби України (з 2015 Університет державної податкової служби)
  • 2021 – 2023 рр. старший викладач кафедри мовної підготовки та соціальних комунікацій Державного податкового університету.
  • 2023 – по теперішній час – старший викладач кафедри іноземних мов Державного податкового Університету.

Основні опубліковані праці

Статті у наукових фахових виданнях

1. Роль самостійної роботи студентів при вивченні німецької мови як засобу активізації пізнавальної діяльності / Іншомовна підготовка працівників правоохоронних органів і сектору. – 2018. – С115.
  2. Формування комунікативної активності та креативного мислення студентів з використанням інноваційних технологій навчання на заняттях німецької мови / Збірник наукових праць Хмельницького інституту соціальних технологій Університету Україна. – 2018. - №1. – С29-33.
  3. Значення інноваційних технологій навчання на заняттях німецької мови у формуванні комунікативної активності та креативного мислення студентів // Збірник наукових праць Університету ДФС України. – 2019. - № 1. - С 128-130.

Навчально-методичні посібники

Шапошник Г. Г. Deutsch für Recht-und Jurastudenten : навч. посіб. [Електронний документ] / Г. Г. Шапошник ; Ун-т держ. фіск. служби України. – Ірпінь : Ун-т ДФС України, 2021. – 240 с. – (Серія «На допомогу студенту УДФСУ» ; т. 84)

За період наукової роботи опубліковано 52 публікацій, з них 52 наукового характеру (монографії, 5 підручників та навчальних посібників), 2 статті у фахових виданнях, 28тез конференції та 24 навчально-методичного характеру.

Викладає дисципліни

Іноземна мова (за професійним спрямуванням), Лінгвокраїнознавство країн другої іноземної мови (німецька), Література країн другої іноземної мови (німецька), Друга іноземна мова (німецька).

Підвищення кваліфікації (сертифікати)

21 Міжнародний науковий семінар «Сучасні проблеми інформатики в освіті» 4-6 липня 2022. Сертифікат про підвищення кваліфікації N 22-07/09.

Обов’язки (напрями діяльності):

Керівник студентського наукового гуртка "Die Jugend".

Контакти: