pernarivska.jpg

Науковий ступінь

кандидат педагогічних наук

Вчене звання

Профілі в наукових базах даних

SCOPUS DOI: doi.org/10.32861/jssr.spi5.529.534

ORCID: 0000-0001-7482-2187

Google Scholar: https://scholar.google.com/scholar?q=Pernarivska

Сфера (коло) наукових інтересів:

• упровадження в практику викладання іноземних мов методики професійного навчання студентів, позааудиторна діяльність студентів.

Освіта:

• 2000 р. – Київський державний лінгвістичний університет, спеціальність «Мова та література», кваліфікація «Філолог, викладач англійської мови та зарубіжної літератури».
  • У 2015 р. в спеціалізованій Вченій раді Інституту проблем виховання НАПНУ захистила кандидатську дисертацію на тему «Формування у студентів готовності до гармонізації міжособистісних відносин у позааудиторній діяльності».
  • 16.12.2019 р. атестаційною колегією Міністерства освіти і науки України присвоєно вчене звання доцента.

Науково-педагогічна діяльність

• 2000-2004 рр. - вчитель англійської мови ЗОШ №1 ім. А.С. Макаренка, м. Ірпінь
  • 2004 – по теперішній час – доцент кафедри іноземних мов Державного податкового університету, м. Ірпінь.

Основні опубліковані праці

Статті у наукових фахових виданнях:

1. Pernarivska Problemal aspects of the functioning of the institution of removal (self-removal) of a judge in civil procedure // Юридичний науковий електронний журнал – електронне наукове фахове видання юридичного факультету Запорізького національного університету. - Вип.№ 2– 2021р. С. 86-88. Фахове видання. Index Copernicus
  2. Пернарівська Т.П Сучасні методи викладання іноземної мови професійного спрямування // Щомісячний науково – педагогічний журнал «Молодь і ринок».- Вип.№ 8 (151) – Дрогобич: Поліграфічна фірма «ШВИДКОДРУК» 2017. С. 111-116. Фахове видання.
  3. Пернарівська Т.П English for Speсific Purposes: Theoretical and Practical Aspect //Науковий вісник Міжнародного гуманітарного університету. Серія «Філологія». – Вип. 37, том 2 – Одеса: Видавничий дім «Гельветика» 2018. С. 128-131. Фахове видання.
  4. Пернарівська Т.П.Особливості освіти дорослих у контексті вивчення іноземних мов // Збірник наукових праць «Педагогічні науки».– Вип. LXXXVI. –  Херсон: Видавничий дім «Гельветика» 2019. C. 146- 150. Фахове видання.
  5. Pernarivska The Basics of Adult Education in the Context of Foreign Language Learning // Педагогічний часопис Волині: науковий журнал. – Луцьк: СНУ імені Лесі Українки, 2019. №1 (12). – 58-65. Фахове видання.
  6. Pernarivska Translation features of the of the Special Economic Vocabulary // Закарпатські філологічні студії: науковий журнал. – Ужгород: Ужгородський національний університет, 2019. Вип. №8, том 2. С. 69-74. Фахове видання.

Статті у зарубіжних виданнях:

1. Pernarivska Grammar translation and direct methods in teaching English in the educational institution with specific conditions of study. //The Journal of Social Sciences Research ISSN(e): 2411-9458, ISSN(p): 2413-6670 Special Issue. 5, pp: 529-534, 2018 – Режим доступу: https://arpgweb.com/journal/7/special_issue/12-2018/5/&page=7

Навчально-методичні посібники:

1. Listening for Economists: навчальний посібник–Ірпінь: Національний університет ДПС України, 2009.–234 с.
  2. Reading for Accounting: навчальний посібник для самостійної позааудиторної роботи/ Т.П. Пернарівська, А.А.Чирва. – Ірпінь: Національний університет державної податкової служби України, 2012.– 196 с.
  3. English for Accounting: навч. посіб. для практичних занять, самостійної та позааудиторної роботи студентів / Пернарівська Т.П., Фоканова Л.В., Олешко Н.М. та ін.– Ірпінь: ВЦ НУДПСУ, 2013.– 168 с.

За останні 5 років опубліковано 12 публікацій, із них _8_ наукового характеру ( _4_ статті у фахових виданнях, _4_ матеріали наукових конференцій), _4_ праці навчально-методичного характеру.

Викладає дисципліни:

Зіставна стилістика основної іноземної та української мов, Іноземна мова (за професійним спрямуванням), Психолінгвістика

Підвищення кваліфікації (сертифікати):

• Квітень 2018 р. – стажування у Higher School of Social and Econimics in Przeworsk (Poland). «Modern University in the system of European Education: Methods oof teaching, scientific and pedagogical Development, Distance Education and Internatiolization of the Educational Process» 4 Credits ECTS (120 hours).
  • Травень 2023 р. – пройшла курс CELTA ( Cambridge English Level 5 Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages) Date of Issue 15/05/2023 Certificate Nimber: ccpf730280.

Нагороди:

• Нагороджена грамотою виконавчого комітету Ірпінської міської ради «За сумлінне виконання службових обов’язків, значний внесок у розвиток науки, та з нагоди професійного свята працівників наукової сфери» (2019 р.) та іншими грамотами Університету.

Обов’язки (напрями діяльності):

• Член організаційного комітету з проведення міжнародних та всеукраїнських студентських конференцій, керівник студентського наукового гуртка «English Literature Club».

Контакти:

тел.+380958794352