Ruzenska

Руженська Тетяна Миколаївна

викладач

Профілі в наукових базах даних

ORCID: https://orcid.org/0009-0009-2808-9629

Google Scholar: http://surl.li/sejfi

Сфера (коло) наукових інтересів

Стилістичні особливості англомовних економічних текстів.

Освіта

• 2010 р. – Національний університет державної податкової служби України, спеціальність «Економіка і підприємництво».
  • 2020 р. – Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, спеціальність «Середня освіта».

Науково-педагогічна діяльність

• 2007-2015рр. – старший лаборант кафедри сучасних європейських мов Національного університету державної податкової служби України.
  • 2016-2021 – провідний фахівець кафедри сучасних європейських мов Університету державної податкової служби України.
  • 2021 – по теперішній час - провідний фахівець навчальної лабораторії «Тренінговий центр «Human resources (consulting)»  Державного податкового університету України.
  • 2020 – по теперішній час – викладач кафедри міноземних мов (внутрішній сумісник).

Основні опубліковані праці

Статті у наукових фахових виданнях:

1. Руженська Т.М. Зміст процесу модернізації української економіки [Електронний ресурс] / Т.М. Руженська // Збірник наукових праць Національного університету державної податкової служби України. Галузь науки: економічні науки – 2012. – №2. – С. 215 – 224.
  2. Руженська Т.М. Вплив бюджетної політики на процеси модернізації економіки України / Т.М. Руженська // Науковий вісник НУДПСУ – 2012. – № 2 (57). – С.85 – 91
  3. Руженська Т.М. Особливості та фактори модернізаційних процесів в економіці України / Т.М. Руженська // Збірник наукових праць Черкаського державного технологічного університету. Серія: Економічні науки. – 2013. – №33. – С.223 – 229.
  4. Руженська Т.М. Фінансове забезпечення модернізації підприємств електроенергетики України / Т.М. Руженська // Вісник Одеського національного університету. Економіка. – 2013. – Том 18. Випуск 3. – С.68-73
  5. Руженська Т.М. Стан реалізації інвестиційного забезпечення модернізації підприємств електроенергетики / Т.М. Руженська // Регіональна економіка та управління. – 2015. - №4 (7).

Статті у зарубіжних виданнях:

1. Ruzhenska T. Analysis of Formation Sources and Efficient Utilization of Financial Resources of Nuclear Power Enterprises / Т. Ruzhenska // News of Science and Education. -2014 - №16. – 43-51.
  2. Ruzhenska T. Psychological features of the independent study providing of 10-11 grades student in the process of studying foreign literature / Т. Ruzhenska // Herald pedagogiki. Nauka I Praktyka №54 (04/2020).

Навчально-методичні посібники

1. Improve your English : навчальний посібник / Л. В. Онучак, Л. М. Яценко, С. В. Макатер, А. В. Прохорова, Т. М. Руженська ; Університет державної фіскальної служби України. – Ірпінь : УДФСУ, 2021. – 374 с. – (Серія «На допомогу студенту УДФСУ», т. 99).
  2. Improve your English ІІ : навчальний посібник / Л. В. Онучак, Л. М. Яценко, С. В. Макатер, Т. М. Руженська. – Ірпінь : Державний податковий університет, 2023. – 386 с.

За період наукової роботи опубліковано 75 публікацій, з них  22 наукового характеру (2 підручник та навчальних посібників), 7 статті у фахових виданнях, 18 тез конференції) та 28 навчально-методичного характеру.

Викладає дисципліни

Іноземна мова (за професійним спрямуванням).

Нагороди

Грамота міського голови Виконавчого комітету Ірпінської міської ради (2021р.)

Контакти:

тел.0937370062