Галина Шапошник -
керівник студентського наукового гуртка «Die Jugend»,
старший викладач кафедри іноземних мов
Вероніка Марущак –
староста студентського наукового гуртка «Die Jugend»,
здобувачка вищої освіти спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини», група МЕБ-21-1

Студентський науковий гурток «Die Jugend» кафедри іноземних мов (далі Гурток) є добровільним об'єднанням здобувачів вищої освіти, зацікавлених у поглибленому вивченні галузі наук 03 «Філологія», спеціальності 035 «Германські мови та літератури (переклад включно)».

Метою діяльності Гуртка «Die Jugend» полягає у оволодінні іноземною мовою як засобом спілкування в усній (аудіювання та говоріння) і письмовій (читання і письмо) формах соціально-побутової, соціально-культурної та професійної сфер, що відповідає завданням сучасної освіти: сприяє розвитку умінь та навичок терміново вирішувати подане завдання, розвиває здібності практичного засвоєння лексичного та граматичного матеріалу, проведення самоаналізу знань, уміння чітко формулювати свою думку в конкретній ситуації.

Основними завданнями Гуртка «Die Jugend» є:

• удосконалення фонетичних, граматичних, лексичних навичок, набутих за період навчання у ВНЗ;
  • формування і розвитку рецептивних і продуктивних навичок володіння професійною лексикою;
  • розвитку мовленнєвих умінь, набутих за період навчання у ВНЗ;
  • розвитку умінь мовленнєвої діяльності у професійній сфері.