Друзі, чудова можливість для вас – працевлаштування в міжнародній аграрній компанії працюючи в Україні! Міжнародний закупник і переробник сільськогосподарської продукції, один із провідних експортерів зернових та олійних культур в Україні Louis Dreyfus Company (LDС) організовує майстер-клас із зернотрейдингу.

На майстер-класі:

• навчишся особливостям глобального зернотрейдингу та перевіриш свої знання у вікторині;
  • дізнаєшся більше про програму стажувань Graduate Trainee Program;
  • пройдеш (за бажанням) коротку співбесіду і дізнаєшся про напрям розвитку  кар'єри.

Ти ідеально підходиш якщо:

• на 3+ курсі або випускник. Спеціальності: бізнес-адміністрування, економіка, фінанси;
  • володієш англійською не нижче рівня B1;
  • хочеш розвивати свою кар'єру в міжнародній аграрній компанії.

Коли? 19 липня

Де? Онлайн

Реєстраційна форма вже сьогодні.

Команда UGEN та Louis Dreyfus Company в Україні.

Більше вакансій на сайті університету.

Відділ профорієнтації, кар'єрного розвитку та доуніверситетської підготовки Державного податкового університету:

+38 (068) 619 31 31

+38 (073) 619 31 31