Професор Томаш Шапіро

Томаш Шапіро попередній ректор Варшавської школи економіки (2012-2016 роки).

Має ступінь магістра фізики, доктора філософії з математики, габілітацію і вчене звання професора в галузі економіки. Здобував досвід як викладач у Карлсонській школі бізнесу при Університеті Міннесоти. Його поточні дослідження спрямовані на методи аналізу і підтримки прийняття рішень в індивідуальних і групових процесах та на економіку освіти. На даний момент він є членом Правління Конференції ректорів академічних шкіл Польщі, колишній член Ради Національного наукового центру та Національної ради з науки та вищої освіти, активно залучений до проблем міжнародної співпраці. Він також набув досвіду у супервізійних радах ING Bank Śląski та Aviva Investors Poland (як голова аудиторського і ризикового комітету). Автор численних наукових статей і бере участь у міжнародних наукових проектах.