Спеціалізована вчена рада створена на підставі рішення Вченої ради Державного податкового університету від 28 вересня 2023 року, протокол №3 (наказ від 03 жовтня 2023 року № 1286, із змінами наказ від 08 листопада 2023 року № 1530) з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Гончарова Миколи Вікторовича на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 08 «Право» за спеціальністю 081 «Право»

Дисертація на тему:

«Теоретико-правові основи регулювання інформаційної безпеки в Україні»

Голова ради:

• доктор юридичних наук, професор Кудін Сергій Володимирович, професор кафедри теоретико-правових дисциплін Державного податкового університету

Рецензенти:

• доктор юридичних наук, професор Новицька Наталія Борисівна, професор кафедри приватного права Державного податкового університету
  • кандидат політичних наук, доцент Косілова Ольга Іванівна, доцент кафедри теоретико-правових дисциплін Державного податкового університету

Опоненти:

• доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Француз Анатолій Йосипович, проректор з науково-педагогічної роботи Університету економіки і права «Крок»
  • кандидат юридичних наук, доцент Тихомиров Олександр Олександрович, доцент кафедри цивільно-правових дисциплін Національної академії Служби безпеки України

Науковий керівник:

• доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Шевченко Анатолій Євгенійович, завідувач кафедри теоретико-правових дисциплін Державного податкового університету

Дисертація, підпис

Підпис відео захисту дисертації

Відгуки на дисертацію

Трансляція захисту дисертації ТУТ.

Захист відбудеться 12 грудня 2023 року о 15:00 год за адресою Київська обл., Бучанський р-н., м. Ірпінь, вул. Університетська, 31, ауд. 301 D та за посиланням в ZOOM.

Рішення спеціалізованої вченої ради

Наказ про видачу диплома