До уваги здобувачів та випускників Державного податкового університету!

Наш партнер Пенсійний фонд Київської області запрошує!

ДОБІР НА ВАКАНТНІ ПОСАДИ

Станом на 11 жовтня 2023:

Відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану» 11.10.2023 в Головному управлінні Пенсійного фонду України у Київській області оголошено добір кандидатів на посади державної служби:

• Начальник відділу обслуговування військовослужбовців та деяких інших категорій громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (робоче місце – м. Київ, вул. Сім’ї Стешенків,2).
  • Головний спеціаліст відділу обслуговування громадян № 5 (сервісний центр) управління обслуговування громадян (робоче місце – м. Бориспіль, вул. Головатого,4).
  • Головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій військовослужбовців та деяких інших категорій громадян управління пенсійного забезпечення, надання страхових виплат, соціальних послуг, житлових субсидій та пільг (робоче місце – м. Київ, вул. Сім’ї Стешенків,2).
  • Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку фінансово-економічного управління (робоче місце – м. Бровари, вул. Ярослава Мудрого, 90).
  • Головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем управління інформаційних систем та електронних реєстрів (робоче місце – м. Ірпінь, вул. Шевченка, 4).
  • Головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем управління інформаційних систем та електронних реєстрів (робоче місце – м. Київ, вул. Сім’ї Стешенків,2).
  • Головний спеціаліст відділу організаційно-інформаційної роботи (робоче місце – м. Вишгород, вул. Межигірського Спаса, 6).

Особа, яка бажає взяти участь у доборі на посади державної служби, подає резюме на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Термін прийому резюме до 17:00 год 26 жовтня 2023 року.

Докладніше про умови призначення на посади за посиланням.

Додаткову інформацію з питань добору та призначення на посади можна отримати за тел. 097-237-01-31, контактна особа - Євстратова Тетяна Павлівна.

Станом на 18 вересня 2023 р

Відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану» 05.09.2023 в Головному управлінні Пенсійного фонду України у Київській області оголошено добір кандидатів на посади державної служби:

• Начальник відділу обслуговування військовослужбовців та деяких інших категорій громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (робоче місце – м. Київ, вул. Сім’ї Стешенків,2) – 1 постійна посада.
  • Головний спеціаліст відділу обслуговування військовослужбовців та деяких інших категорій громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян (робоче місце – м. Київ, вул. Сім’ї Стешенків,2) – 1 постійна посада.
  • Головний спеціаліст відділу обслуговування громадян № 5 (сервісний центр) управління обслуговування громадян (робоче місце – м. Бориспіль, вул. Головатого,4) – 1 постійна посада.
  • Головний спеціаліст відділу обслуговування громадян № 11 (сервісний центр) управління обслуговування громадян (робоче місце – с. Софіївська Борщагівка, вул. Боголюбова,13в) – 1 постійна посада.
  • Головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій військовослужбовців та деяких інших категорій громадян управління пенсійного забезпечення, надання страхових виплат, соціальних послуг, житлових субсидій та пільг (робоче місце – м. Київ, вул. Сім’ї Стешенків,2) – 1 постійна посада.
  • Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку фінансово-економічного управління (робоче місце – м. Бровари, вул. Ярослава Мудрого, 90) – 2 постійних посади.
  • Головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем управління інформаційних систем та електронних реєстрів (робоче місце – м. Ірпінь, вул. Шевченка, 4) - 1 постійна посада.
  • Головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем управління інформаційних систем та електронних реєстрів (робоче місце – м. Київ, вул. Сім’ї Стешенків,2) – 1 постійна посада.
  • Головний спеціаліст відділу адміністрування інформаційних систем управління інформаційних систем та електронних реєстрів (робоче місце – с. Софіївська Борщагівка, вул. Боголюбова,13в) – 1 постійна посада.
  • Головний спеціаліст-юрисконсульт відділу представництва інтересів в судах та інших органах юридичного управління (робоче місце – м. Кагарлик, вул. Паркова,14) – 1 постійна посада.
  • Головний спеціаліст-юрисконсульт відділу представництва інтересів в судах та інших органах юридичного управління (робоче місце – не визначено) – 1 постійна посада.
  • Головний спеціаліст відділу фінансового аудиту управління внутрішнього аудиту (робоче місце – м. Київ, вул. Боголюбова, 13в) - 1 постійна посада.
  • Головний спеціаліст відділу організаційно-інформаційної роботи (робоче місце – м. Вишгород, вул. Межигірського Спаса, 6) - 1 постійна посада.

Термін прийому резюме до 17:00 год 26 вересня 2023 року.

Докладніше про умови призначення на посади за посиланням.

Додаткову інформацію з питань добору та призначення на посади можна отримати за тел. 097-237-01-31, контактна особа - Євстратова Тетяна Павлівна або ж відділу профорієнтації, кар'єрного розвитку та доуніверситетської підготовки Державного Податкового Університету.

+38 (068) 619 31 31

+38 (073) 619 31 31