Рік видання: 2020   Статистичний аналіз даних : навчальний посібник / Т. М. Паянок, Т. М. Задорожня. – Ірпінь : Університет державної фіскальної служби України, 2020. – 312 с. – (Серія «На допомогу студенту УДФСУ»; т. 60).
Обкладинка навчального посібника

Автори: Паянок Т.М., Задорожня Т.М.

Заголовок (укр): Статистичний аналіз даних

Тип: Навчальний посібник

Мова: Українська

Заголовок (анг): Payanok Т.M., Zadorozhnia T.M.

Statistical data analysis

переглянути / завантажити

У навчальному посібнику детально поданий практичний матеріал, який дозволяє оволодіти основними поняттями та принципами сучасних методів статистичного аналізу, розкриті методи та засоби дослідження соціально-економічних показників у різних сферах. Перевагою навчального посібника є використання функцій статистичного аналізу сучасного програмного продукту з обробки великих масивів даних, а саме SPSS. Ця програма дає можливість обробляти як динамічні, так і статичні масиви даних. При цьому вона має великі переваги в обробці результатів анкетування.   The textbook details practical material, which allows you to master the basic concepts and principles of modern methods of statistical analysis, disclosed methods and tools for studying socio-economic indicators in various fields. The advantage of the textbook is the use of the functions of statistical analysis of a modern software product for processing large data sets, namely SPSS. This program allows you to process both dynamic and static data sets. At this has great advantages in processing the results of the survey.