Рік видання: 2019   Аналітика та прогнозування соціально-економічних процесів і податкових надходжень : монографія / [Пая¬нок Т. М., Лаговський В. В., Краєвський В. М. та ін.]. – К.: ЦП «Компринт», 2019. – 426 с
Обкладинка навчального посібника

Заголовок (укр): Аналітика та прогнозування соціально-економічних процесів і податкових надходжень

Тип: Монографія.

Мова: Українська

Заголовок (анг): Analyst and prognostication of socio-economic processes and tax receivabless

переглянути / завантажити

У монографії розкривається методика прогнозування соціально-економічних процесів та податкових надходжень. Автори досліджують види, принципи та етапи прогнозування соціально-економічних процесів, проводять оцінку якості прогнозів. Розглянуто прогнозування основних макроекономічних показників та податкових надходжень. Проаналізовано застосування методів макроекономічного прогнозування до складання прогнозів на мікрорівні. Монографія рекомендована науковцям та практикам, викладачам, аспірантам, студентам та іншим зацікавленим особам.   Methodology of prognostication of socio-economic processes and tax receivabless opens up in a monograph. Authors investigate kinds, principles and stages of prognostication of socio-economic processes, conduct the estimation of quality of prognoses. It is considered prognostication of basic macroeconomic indexes and tax receivabless. Application of methods of macroeconomic prognostication is analysed to the stowage of prognoses on a microlevel. A monograph is recommended scientists and practical workers, teachers, graduate students, students and other interested persons.