Перейти до Золотої книги пошани

До 101-ї річниці з дати заснування закладу освіти та 1-ї річниці з дати створення Державного податкового університету оприлюднюємо на сайті оновлений електронний варіант Золотої книги пошани.

Золота книга пошани в 1970 році була створена за ініціативи директора Ірпінського індустріального технікуму Володимира Івановича Павленка.

Золота книга пошани призначена для збереження культурно-освітніх традицій закладу освіти, формування корпоративного духу, а також для відзначення особливих особистих досягнень у професійній діяльності науково-педагогічних працівників, співробітників, здобувачів вищої освіти і вшанування пам’яті їх заслуг перед Університетом. Занесення до Золотої книги пошани здійснюється відповідно до Положення про Золоту книгу пошани, яке регулює його порядок та визначає підстави, і затверджується Вченою радою Університету та є видом заохочення і відзначення.

Зберігається Золота книга пошани в Музеї історії університету ДПУ.