МОНАЄНКО

Антон Олексійович

В. о. першого проректора

Народився 16 грудня 1980 року в місті Львів.

У 2003 році закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка. Здобув вищу освіту за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини», кваліфікація: економіст-міжнародник. У 2004 році у цьому ж університеті здобув вищу освіту за спеціальністю «Правознавство», кваліфікація: юрист.

У 2010 році закінчив Класичний приватний університет і отримав вищу освіту за спеціальністю «Управління навчальним закладом», кваліфікація: керівник навчального закладу та його підрозділів.

У 2010 році здобув науковий ступінь доктора юридичних наук зі спеціальності 12.00.07 – адміністративне право та процес; фінансове право; інформаційне право.

У 2013 році присвоєно вчене звання професора.

Наукова діяльність:

Опублікував 124 наукові праці. Під науковим керівництвом захищено 21 кандидат юридичних наук.

З 2013 року по 2017 рік був членом Науково-консультативної ради при Вищому адміністративному суді України.

З 2014 року по 2018 рік – член Науково-консультативної ради при Верховному Суді України.

З квітня 2018 року – член Науково-консультативної ради при Державному бюро розслідувань.

З травня 2019 року – член Науково-консультативної ради при Національному агентстві з питань запобігання корупції.

З грудня  2019 року – член Громадської ради при Державній податковій службі України.

З жовтня 2019 року по лютий 2020 року – Голова комісії з проведення відкритого конкурсу з добору кандидатів для здійснення Президентом України призначення членів Вищої ради правосуддя.

З жовтня 2020 року – член Робочої групи з опрацювання та підготовки проекту Закону України «Про адміністративну процедуру» при Комітеті Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

З грудня 2020 року – член Робочої групи Вищої ради правосуддя з питань реформування процесуального законодавства та судоустрою і статусу суддів.

Трудова діяльність:

З вересня 2004 року працював в Класичному приватному університеті (м. Запоріжжя) на посаді доцента кафедри конституційного та адміністративного права, з жовтня 2008 року – на посаді завідувача кафедри державного управління та адміністративного менеджменту, а з липня 2010 року по лютий 2017 року – на посаді проректора з наукової роботи Класичного приватного університету.

З лютого 2017 року по грудень 2019 року працював головним науковим співробітником відділу моніторингу законодавства Інституту законодавства Верховної Ради України.

У 2019 – 2020 рр. працював старшим науковим співробітником відділу науково-методичного та організаційного забезпечення діяльності , провідним науковим співробітником сектору координації наукової діяльності та реформування юридичної освіти,  в.о. головного наукового співробітника відділу дослідження проблем взаємодії держави та громадянського суспільства Київського регіонального центру Національної академії правових наук України.

Нагороди, відзнаки, звання:

Нагороджений відзнаками, почесними грамотами Державної податкової адміністрації України  (2010 р.), Запорізької обласної ради (2010 р.), Запорізької обласної державної адміністрації (2011 р.), почесним званням «Заслужений юрист України» (2012 р.), Верховного Суду України (2015, 2016, 2017 роки) та Верховного Суду (2019 рік).

Графік прийому: щочетверга з 15:00 до 17:00.

Тел.: (045-97) 60-705