18 вересня 2023 року в приміщенні Конференц-комплексу Державного податкового університету відбулося засідання ректорату. Учасники зібрання обговорили низку ключових та важливих питань. На початку засідання голова ректорату в. о. ректора Дмитро Серебрянський ознайомив присутніх з порядком денним засідання ректорату.

Відповідно до порядку денного засідання ректорату головний бухгалтер – начальник служби бухгалтерського обліку та звітності Ольга Ворожбит, керівники факультетів/навчально-наукових інститутів доповіли про стан оплати за навчання та укладання договорів зі здобувачами вищої освіти на отримання платних освітніх послуг.

Завідувач кафедри військової підготовки Валерій Ярема проінформував присутніх про підсумки проведення навчального збору та складання Військової присяги у 2023 році випускниками кафедри військової підготовки.

Завідувач навчального відділу Олексій Сидоренко доповів про організацію опитувань здобувачів вищої освіти.

У ході засідання було розглянуто інші питання порядку денного та прийнято відповідні рішення.

Голова ректорату в. о. ректора Дмитро Серебрянський подякував колективу за роботу під час воєнного стану.