04 вересня 2023 року в приміщенні Конференц-комплексу Державного податкового університету відбулося засідання ректорату. Учасники зібрання обговорили низку ключових та важливих питань. На початку засідання голова ректорату в. о. ректора Дмитро Серебрянський ознайомив присутніх з порядком денним засідання ректорату.

Відповідно до порядку денного засідання ректорату відповідальний секретар Приймальної комісії Альона Мілевська доповіла про роботу Приймальної комісії.

Директор Студмістечка Олена Горда проінформувала присутніх про поселення та проживання в гуртожитках університету.

У ході засідання було розглянуто інші питання порядку денного та прийнято відповідні рішення.

Голова ректорату в. о. ректора Дмитро Серебрянський подякував колективу за роботу під час воєнного стану.