15 травня 2023 року в приміщенні Конференц-комплексу Державного податкового університету відбулося засідання ректорату. Учасники зібрання обговорили низку ключових та важливих питань. На початку засідання голова ректорату в. о. ректора Дмитро Серебрянський ознайомив присутніх з порядком денним засідання ректорату.

Відповідно до порядку денного засідання ректорату проректор з навчально-методичної роботи Іван Шемелинець доповів про підготовку до атестації та випуску здобувачів вищої освіти за першим (бакалаврським) рівнем та результати аудиту освітніх програм в Державному податковому університеті.

В. о. проректора з наукової роботи Олександра Смірнова проінформувала присутніх про результати аналізу афілювання наукових та науково-педагогічних працівників з профілем Державного податкового університету у наукометричних базах Scopus, Web of Science та Google Академія.

У ході засідання було розглянуто інші питання порядку денного та прийнято відповідні рішення.

Голова ректорату в. о. ректора Дмитро Серебрянський подякував колективу за роботу під час воєнного стану.