dihtyarenko.jpg

Діхтяренко Зоя Михайлівна – доцент кафедри фізичного виховання, спорту та здоров’я, к. пед. н. за спеціальністю 13.00.07 - теорія і методика виховання, доцент, майстер спорту України.

Тема дисертації: «Виховання наполегливості молодших школярів у процесі позакласної ігрової діяльності».

Загальний трудовий стаж – 21 рік.

Закінчила у 2007 році Національний університет ім. М.П. Драгоманова.

Сфера наукових інтересів: національно-патріотичне виховання молоді, психолого-педагогічне обґрунтування розвитку хортингу – національного виду спорту України.

Підвищення кваліфікації: Університет державної фіскальної служби України свідоцтво СС 40233365/538-19, 28.12.2019 р.

Громадська діяльність: Голова ГО «Об’єднання педагогів і науковців України».

Модулі та дисципліни:

-         «Історія фізичної культури і спорту»;

-         «Теорія і методика викладання фітнесу»;

-           «Спортивні та рухливі ігри».

ПрофільвикладачауGoogleАкадемії: https://scholar.google.ru/citations?hl=ru&user=g0-TKbEAAAAJ.