sergiyenko.jpg

Сергієнко Юрій Петрович – доцент кафедри фізичного виховання, спорту та здоров’я, кандидат наук з фізичного виховання та спорту за спеціальністю 24.00.02 – фізична культура, фізичне виховання різних груп населення, доцент, гарант освітньо-професійної програми «Фізична культура і спорт: тренер з виду спорту» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти.

Тема дисертації: «Спеціальна фізична підготовка у системі професійної підготовки фахівців податкової міліції». Закінчив у 1994 році Переяслав-Хмельницький державний педагогічний інститут (спеціальність – фізична культура кваліфікація – учитель фізичної культури).

Наукові видання та методичні матеріали викладача

Стаж науково-педагогічної та/або наукової роботи: 20 років.

Підвищення кваліфікації та стажування: ВНЗ Полтавський університет економіки і торгівлі, Міжгалузевий інститут підвищення кваліфікації та перепідготовки спеціалістів «Педагогіка вищої школи», Свідоцтво 12СПВ 147106, 30 вересня 2016 р.

Модулі та дисципліни:

• «Інформаційно-аналітична робота у сфері фізичної культури і спорту»;
  • «Організація спеціальної фізичної підготовки у правоохоронних

органах»;

• «Методика викладання обраного виду спорту»;
  • «Методика підготовки тренера з обраного виду спорту».

Громадська діяльність: менеджер  системи MOODLE на кафедрі.

ПрофільвикладачауGoogleАкадемії: https://scholar.google.ru/citations?hl=ru&user=7zuRoeoAAAAJ.