golovashenko.jpg

Головащенко Роман Володимирович – к. наук з фіз. вих. і спорту за спеціальністю 24.00.01 – олімпійський і професійний спорт, доцент, майстер спорту України.

Тема дисертації: «Підвищення ефективності тренувального процесу бігунів на середні дистанції за допомогою ерогенних засобів (за результатами застосування препарату «Кардонат»).

Закінчив у 2009 році Вінницький державний педагогічний університет ім. М.М. Коцюбинського.

Є автором 38 публікацій, з них 34 наукових, 3 навчально-методичного характеру та 1 патент на корисну модель «Спосіб підвищення ефективності змагальної діяльності спортсменів №89942», із них 16 наукових публікацій у фахових виданнях та 1 публікація у міжнародних науково-метричних базах Web of Science .

Модулі та дисципліни:

• «Легка атлетика» .

Сфера наукових інтересів: легка атлетика, біомеханіка, підготовка спортсменів.

Громадська діяльність: відповідальний за навчальну роботу на кафедрі.

ПрофільвикладачауGoogleАкадемії: https://scholar.google.ru/citations?user=GD-2lxAAAAAJ&hl=ru