З 6 по 9 лютого кафедра технологій оздоровлення та фізкультурно-спортивної реабілітації факультету соціально-гуманітарних технологій, спорту та реабілітації провела  захисти магістерських робіт за спеціальністю 017 Фізична культура і спорт денної та заочної форми  навчання гр. ФКМ-22-1,ФКМз-22-1. Студенти впевнено захистили свої кваліфікаційні роботи та успішно пройшли підсумкову атестацію. Магістранти у своїх роботах застосовували сучасні методи передачі інформації, включаючи інформаційні технології, сміливо проводили дослідження, вирішували конкретні завдання. Дякуємо їм за можливість долучитися до цього відповідального та цікавого заходу.

Наші шановні випускники! Ми раді вітати вас з успішним завершенням навчання!

Бажаємо вам у подальшому якомога більше щасливих моментів у житті, приголомшливих успіхів у кар'єрі, досягнення всіх мрій та цілей. Впевнено йдіть до своєї мети та завжди насолоджуйтеся радісними моментами нашого життя. Любимо вас всім серцем!