17 та 18 січня 2023 року на кафедрі фізичного виховання, спорту та здоров’я пройшов випускний атестаційний екзамен за спеціальністю 017 Фізична культура і спорт ОП Фізична культура і спорт здобувачів вищої освіти другого магістерського рівня денної форми навчання групи ФКМ-21-1та ФКМз-21-1.

До вітального слова долучилися: голова екзаменаційної комісії Терентьєва Наталія Олександрівна, професор кафедри олімпійського і професійного спорту Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова; заступник голови Лаврентьєв Олександр Миколайович, к. н. з фізичного виховання і спорту, доцент, завідувач кафедри фізичного виховання, спорту та здоров’я, члени екзаменаційної комісії та здобувачі вищої освіти.

ewqewqe