pyetuhova

Хоменко Володимир Ігорович

Посада:  викладач

Volodymyr Khomenko

Профілі в наукових базах даних

ORCID: https://orcid.org/0000-0002-8101-0053

Google Scholar: https://scholar.google.com.ua/citations?hl=uk&user=7yh6TtYAAAAJ&view_op=list_works...

Сфера (коло) наукових інтересів

Клінічна психологія; кримінальна патопсихологія; психофармакологія; психологія сексуальності та гендерної ідентичності; афірмативний підхід у роботі з наслідками стигматизації; корекційні техніки у роботі з внутрішньою картиною хвороби ВІЛ-позитивних осіб.

Освіта

Київський національний університет імені Тараса Шевченка, 2022 рік, спеціальність 053 Психологія, ОНП «Клінічна психологія з основами психотерапії»;

Аспірант денної форми навчання, спеціальність 053 Психологія, докторська школа Київського університету імені Бориса Грінченка, тема дисертації «Афірмативний підхід до корекції внутрішньої картини хвороби ВІЛ позитивних квір-осіб».

Науково-педагогічна діяльність

2020-2023 рр. – практичний психолог Ірпінського фахового коледжу економіки та права

Вересень 2023 – викладач кафедри психології, педагогіки та соціології Державного податкового університету

Суспільно-громадська діяльність

Дійсний член Дивізіону психології сексуальності та гендерної різноманітності Національної психологічної асоціації.

Статті у наукових фахових виданнях:

1. Physical activity formation by means of dance sport / O. Lavrentiev, K. Marchenko, V. Domin, V. Khomenko Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Серія 15 : Науково-педагогічні проблеми фізичної культури (фізична культура і спорт) : зб. наукових праць / За ред. О. В. Тимошенка. Київ : Вид-во УДУ імені Михайла Драгоманова, 2023. Випуск 3 (161). С. 28-33.
  2. Хоменко В.І., Проскурня А.С. Афірмативна психотерапія: теоретико-методологічний дискурс Габітус. № 18 (Т. 2). 2020. С. 94-98.

Викладає дисципліни:

Діагностика та корекція девіантної поведінки; Емоційний інтелект у бізнесі; Емоційний інтелект у професійному зростанні; Клінічна психологія; Основи анатомії та фізіології нервової системи; Патопсихологія; Психологія залежності; Психофізичні техніки самовдосконалення людини; Реабілітаційна психологія; Спеціальна психологія.

Підвищення кваліфікації (сертифікати):

1. Сертифікат володіння англійською мовою С1: IELTS
  2. Підвищення кваліфікації за програмою освітнього курсу «Mental Health and Gender-Based Violence. Helping survivors of sexual violence in conflict» (ГО «Mental Health and Human Rights Info», Осло, Норвегія, 2022).
  3. Підвищення кваліфікації за освітньо-професійною програмою «Проактивне викладання: індивідуально-стильове проектування освітнього процесу» (ГО «Інститут соціогуманітарної політики») , з 03.10.2022 по 07.10.2022 (30 год.)
  4. Підвищення кваліфікації за програмою освітнього курсу «Запобігання та протидія домашньому насильству: психолого-педагогічний підхід. Психологія» (ГО «РУХ ОСВІТА»), з 22.08.2023 по 28.08.2023 (30 год)

Обов’язки (напрями діяльності)

Куратор навчальної групи, ведення соціальних мереж кафедри психології, педагогіки та соціології

Контакти: