bogdanovskiy

Богдановський Ігор Валерійович

Посада: професор кафедри соціальної філософії та управління
Науковий ступінь:
доктор філософських наук
Вчене звання:
професор
Викладаю модулі та дисципліни:
«Філософія», «Філософія економіки», «Логіка» та інші.
Сфера наукових інтересів та відповідальності:
гносеологія, логіка, релігієзнавство, міжнародні відносини
Профіль у науково-метричних базах
: https://scholar.google.com.ua/citations?user=gaj8xWYAAAAJ&hl=uk&oi=ao

Дисертації:  «Логіко-філософський аналіз емпіричного знання: в контексті розвитку аналітичної філософії» (захистив у 2001 р.)
«Феномен нетрадиційної релігійності: філософський і соціально-психологічний аналіз» за спеціальністю: 09.00.11 «релігієзнавство» (захистив у 2013 р.)

Доцент кафедри філософії (2007 р.).

Професор кафедри філософії та політології (2015 р.).

Дисципліни, які викладає: «Філософія», «Філософія права», «Філософія економіки», «Філософська пропедевтика», «Логіка», «Релігієзнавство», «Етика та естетика», «Політологія», «Етика спілкування та діловий етикет», «Соціологія», «Галузева соціологія», «Риторика», «Психологія», «Конфліктологія», «Психологія та конфліктологія», «Педагогіка», «Соціологія кар’єри» та інші.

Публікації. Є автором і співавтором понад 115 наукових, навчальних і навчально-методичних публікацій. Серед них 3 підручники, 1 хрестоматія, 3 посібники, 2 монографії, 2 опорні конспекти лекцій, 1 практикум, 41 стаття, опублікована у фахових виданнях, 4 статті, опубліковані у зарубіжних виданнях (2 з яких у виданні WoS).

Участь у монографіях, посібники:

1. Богдановський І.В., Воробйова Л.С. Соціогуманітарне знання як основа формування нової освітньої парадигми для глобального «суспільства знань». Монографія. Державна фіскальна служба України, Університет державної фіскальної служби України. – Ірпінь, 2017. – 200 с.
  2. Богдановський І.В. Загальна психологія: навчальний посібник / Богдановський І.В., Льовкіна О.Г., Р.А.Калениченко, І.О.Пєтухова та ін. – Ірпінь: Університет державної фіскальної служби України, 2020. – 554 с.
  3. Богдановський І.В. Логіка: навчальний посібник / Богдановський І.В., Льовкіна О.Г., Савицька І.М. – Ірпінь: Університет державної фіскальної служби України, 2020. – 310 с.

Статті, опубліковані у виданнях, що входять до Web of Science:

1. Bogdanovskiy I., Kraliuk P., Yakunina K. Religious Organizations under Quarantine: Ukrainian Realities // Georg Fox university, Occasional Papers on Religion in Eastern Europe, Vol. 40: Iss. 7, Article 5. – 53-68.
  2. Bogdanovskiy I., Nastoyashcha K. Dynamics of the Religious Situation Changes and Attitudes towards Religion in Ukraine Georg Fox university, Occasional Papers on Religion in Eastern Europe, Vol. 41: Iss. 5, Article 5. – P. 44-52.

Статті у фахових виданнях:

1. Богдановський І.В. Цивілізаційна роль України в сучасному глобалізованому світі / Богдановський І.В., Льовкіна О.Г., Чупpiй Л.В. // Регіональні студії. - №24. – 2021. – С.170-175.

Статті не у фахових виданнях:

1. Богдановський І.В. Специфіка релігійної свідомості адептів нетрадиційних релігійних культів // Актуальні проблеми сучасності в контексті соціально-психологічного знання : матеріали науково- практичної конференції для студентів, аспірантів, викладачів (1 грудня 2016 року); за заг. ред. І. О. Пєтухової, Н. М. Тарапатової. – Ірпінь : Університет державної фіскальної служби України, 2017. –С.8-16.
  2. Богдановський І.В. Тектологія О.Богданова та праксеологія Т.Котарбіньського як варіанти протидії кризовим явищам за сучасної доби // Актуальні проблеми психологічної та соціальної адаптації в умовах кризового суспільства: збірник  наукових   праць   за   матеріалами Всеукраїнського науково-практичного круглого столу (24 березня 2017 року) / за заг. ред. О.Г.Льовкіної, Р.А.Калениченка. – Ірпінь : Університет державної фіскальної служби України, 2017. – С.100-108.
  3. Богдановський І.В. Формування світоглядних переконань адептів нетрадиційних релігій // Ірпінський гуманітарний часопис: науковий журнал / редкол. : В.А. Мандрагеля (голов. ред.) та ін. – Ірпінь : Університет державної фіскальної служби України, 2019. – Випуск 1. – С. 22-29.
  4. Богдановський І.В. Праксеологія як проект ефективної адаптації людини до умов життя в кризовому суспільстві / І.В. Богдановський, О.Г. Льовкіна // Актуальні проблеми психологічної та соціальної адаптації в умовах кризового суспільства: матеріали V Міжнародної науково-практичної конференції (21квітня 2020 року); за заг. ред. Р.А. Калениченка, О.Г. Льовкіної. – Ірпінь: УДФСУ, 2020. – С. 141-144.

Організація наукової роботи студентів

Участь в організації та проведенні наукових олімпіад студентів.

Членство у вчених радах

Член спеціалізованої вченої ради Д 26.053.21 Національного педагогічного ун-ту імені М.П. Драгоманова.

Головний редактор наукового журналу «Ірпінський гуманітарний часопис».