І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з «Менеджменту», відбувся 11 грудня в Державному податковому університеті, організований кафедрою менеджменту та публічного управління, факультету соціально-гуманітарних технологій, спорту та реабілітації.

В інтелектуальному змаганні взяли участь 57 здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня, галузі знань: 07  «Управління та адміністрування».

З найкращими побажаннями учасників Олімпіади привітали:

• Канцур Інна Григорівна, заступник декана факультету соціально-гуманітарних технологій, спорту та реабілітації з наукової роботи та міжнародної діяльності, к.е.н., доцент кафедри менеджменту та публічного управління;
  • Грушева Алла Андріївна, модератор заходу, к.пед.н., доцент кафедри менеджменту та публічного управління.

Вони побажали учасникам «олімпійської» витримки, наполегливості, цілеспрямованості, упевненості  та непохитної віри в свій успіх!

Відповідно до результатів виконаних завдань олімпіади у колі талановитої студентської молоді

• І місце зайняла студентка групи МБГ-21-1 – Юлія Сніжко.
  • ІІ місце розділили студенти груп: ПТБ-22-1 Дмитро Дученко; ЕПБ-22-1 Дар’я Третяк.
  • ІІІ місце посіли студенти груп: ЕПБ-22-1 Іван Кирик; ЕПБ-22-1 Анна Гриненко; ФБ-22-1 Анна Харламова.