24 листопада 2023 року кафедрою соціальної філософії та управління Факультету соціально-гуманітарних технологій та менеджменту було проведено Всеукраїнську науково-практичну онлайн-конференцію «Україна і світ: соціально-гуманітарні виміри безпеки та співпраці» за участю міжнародних колег.

В роботі конференції в он-лайн форматі взяли участь понад 40 учасників.

З вітальним словом до учасників конференції виступив проректор з науково-педагогічної роботи та соціального розвитку Дмитро Венцковський - к.е.н., ст. наук. співр., Державного податкового університету.

Модератором конференції був д.політ.н., професор Леонід Чупрій – завідувач кафедри соціальної філософії та управління.

Під час роботи конференції піднімались актуальні та важливі для сучасного стану нашої держави питання, серед спікерів були:

Тодоров Ігор Ярославович, доктор історичних наук, професор Ужгородського національного університету «Євроатлатична інтерація як умова української перемоги»

Darius Juodis (Дарюс Юодіс), доктор гуманітарних наук, історик Литовської військової академії імені генерала Йонаса Жемайтіса «Боротьба за історію» з литовської перспективи»

Полегкий Олексій Миколайович, доктор політичних наук, науковий дослідник Інституту політичних студій Польської академії наук «Україна - Тайвань: між онтологічною незахищеністю та дилемою регіональної (не)безпеки»

Кан Ден Сік доктор політичних наук, професор, завідувач навчально-методичного центру кореєзнавства факультету східних мов Київського університету імені Бориса Грінченка, почесний президент Всеукраїнської асоціації корейців «Ракетно-ядерна проблема Північної Кореї і безпека Китаю»

Цюрупа Михайло Володимирович, доктор філософських наук, професор Національного університету оборони України «Воєнна безпека в системі національної безпеки України: проблеми вибору безпекових моделей»

Кравчук Леонід Васильович, професор, доктор історичних наук, професор кафедри педагогіки вищої школи та суспільних дисциплін Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського «Розвинене громадянське суспільство – основа безпеки держави»

Медвідь Федір Михайлович, доктор наук в галузі політології, канд.філос. наук, професор кафедри теорії держави і права та конституційного права МАУП «Національна безпека України в умовах становлення міжнародної колективної безпеки»

Грабовенко Наталія Валеріївна, доктор наук з державного управління, доцент, професор кафедри соціальної філософії та управління Державного податкового університету «Аналіз сучасних тенденцій та мотиваційних механізмів залучення молоді до роботи в органах публічної влади»

Чупрій Леонід Васильович, доктор політичних наук, професор, завідувач кафедри соціальної філософії та управління Державного податкового університету «Геополітична суб’єктність України в умовах сучасних викликів»

Колосов Олександр Олександрович, аспірант кафедри соціальної філософії та управління Державного податкового університету «Актуальні питання правового регулювання діяльності технопарків в Україні»

Дякуємо спікерам за актуальні доповіді, а учасникам – за дискусію, справжній інтерес, активність та можливість взяти участь у конференції.