derkach oksana viktorivna providnyj fahivecz kafedry

Деркач Оксана Вікторівна

заступник завідувача кафедри правоохоронної діяльності (на громадських засадах)

П.І.Б українською: Деркач Оксана Вікторівна

П.І.Б англійською: Derkach Oksana

Посада: заступник завідувача кафедри правоохоронної діяльності (на громадських засадах)

Профілі в наукових базах даних

Google Scholar: https://scholar.google.com/citations?user=YBXINs0AAAAJ&hl=en

Сфера (коло) наукових інтересів:

професійна освіта

Освіта

У 2012 році закінчила Київський університет туризму, економіки і права за спеціальністю «Готельна і ресторанна справа»

2023 році закінчила Державний податковий університет, кваліфікація ступень вищої освіти магістр, галузь знань «Освіта/Педагогіка», спеціальність «Фізична культура і спорт».

Науково-педагогічна діяльність

03.2023 р. по теперішній час, викладач кафедри правоохоронної діяльності Навчально-наукового інституту економічної безпеки та митної справи Державного податкового університету.

Основні опубліковані праці

Статті у наукових фахових виданнях

1.Головащенко Р.В., Лаврентьєв О.М., Крупеня С.В., Звєрєв А.В., Деркач О.В. Травматизм у спортивній діяльності Науковий часопис НПУ імені М.П. Драгоманова 2022. Випуск 2 (146). С.18-23.

2. Лаврентьєв О.М., Головащенко Р.В., Буток О.В., Деркач О.В. Вплив спортивного орієнтування та туризму на рекреаційну складову працівників силових структур. Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Серія № 15. Науково-педагогічні проблеми фізичної культури (фізична культура і спорт): зб. наукових праць / За ред. О. В. Тимошенка. – Київ: Видавництво НПУ імені М.П. Драгоманова, 2023. – Випуск 3 (161) 23. – С.109-114.

Викладає дисципліни:

спеціальна функціональна підготовка

Нагороди

Подяка в.о. ректора УДФСУ  (наказ УДФСУ від 02.06.2021 №331-к)

Грамота в.о. ректора ДПУ  (наказ ДПУ від 29.09.2022 №253-вс-к)

Грамота начальник Київського обл. відділення Комітету з ФВС МОН А. Ільченко, за активну громадську позицію, участь у спортивному житті ДПУ, лютий 2023

Kабінет: 605

Корпус F